Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vandit.

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #23103 üzenetére

    Pontosan ezért linkeltem neki ezt.

    God: Nem próbáltam.

    A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz BÁ Nutrition #23103 üzenetére

    Na ez is oké, hogy nem feltétlenül...
    Úgy is írtam, hogy erősödök=izmosodok, tehát rólam van szó :DDD
    Mert látom ám, hogy nektek vannak ilyen színuszgörbék az erőteljesítményetekben, és hát nekem nincs... (folyamatosan alacsony :DDD )
    Mert van a hullámzás azoknál akik kokszolnak (ezt persze Te, mint Lifetime Naturál :U , és én mint egyszeri Floriol user nehezen tudjuk elképzelni) és ott érthető, hogy több erő van mikor tele vagy tesztóval.... (ilyenkor van Márknál a rekord-döntögetés)
    De ahogy így irkáltok, sokszor az jön le, hogy egyszer nagyon megy, és akkor többel nyomtok, aztán máskor nem megy annyira, és akkor lejjebb vesztek, meg amikor tömegeltek akkor jobban megy, amikor diétáztok akkor meg kevésbé... stb.
    Meg amin a legjobban tudok csodálkozni, hogy egyik hétről a másikra néha 5-10 kilókat tudtok emelni a súlyokon...

    Namost, én akkor is 6-ot nyomok fekve a 96-ba, ha egész nap fosok, vagy ha megvagyok fázva, vagy ha nem ettem egész nap, vagy ha tele vagyok szénhidráttal, vagy mikor tele voltam kreatinnal, meg minden más ilyen fos kiegészítővel, ha be vagyok baszva, stb....
    És én innen tudni vélem, hogy ha két hét múlva menni fog a 97-be a hat, akkor erősödtem, és izmosodtam, mert ha nem izmosodtam volna, akkor nem tudom mi a ménydörgős mennkű nyomná ki azt a plusz súlyt...

    És nem csak fekvenyomásra, hanem más gyakorlatokra is igaz ez... ha valamit csinálok, akkor rettenet lassan haladok vele, de amíg csinálom, addig nem esek vissza.

    Például God írta valakinek, hogy egy hét múltán 10 kilóval többe guggoljon, mert a comb gyorsan erősödik. Namost ha én egy hét alatt több mint fél kilót emelnék akár a guggoláson, akkor be is kulálnék. Csicska súlyokkal operálok, mégis úgy haladok, mintha már a határaim köryékén lennék... lehet sajnos hogy így is van.

    Egyébként az extrém kivételeket leszámítva (mint amikor a 175 centis 65 kilós csupacsont gyerek belenyomott előttem a 130-ba) elég jó párhuzam vonható az izom és az erő között, és ezt nem én mondom, hanem nálam okosabbak.

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Aktív témák