Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    Szerintem győri viszonylatban a vidanet még mindig jobb mint a trékom adsl....
    Ha valaki Speedport W724V Ci (fehér xarra sem való trékom) eszközt konfigurálna akkor érdemes nem megfogadni a trékom szakmai segítségnyújtó támogatását....
    story: Nyugger házaspárnál T bekötötte az IPTV-t telefonnal együtt, ne kérdezzétek miért váltottak Digi-ről....mert több csatorna és kész.... :) Digi hűségidő lejártával jött a meglévő csomaghoz internet is, "Tépontban" azt mondták ügyfél hazamegy gépet bedug a meglévő eszköz hátuljába és netezik....
    A dolog ott sántít hogy ez egy fehér dobozba bujtatott adsl modem és router szoros együttélésével megalkotott combó, amire a trékom förtelmes firmware került...
    ennek megfelelően ügyfél kapott felhasználónevet és jelszót..amit szegénykéimnek használni is kellene....
    hozzáértő jön és majd megoldja gondolta a bácsika....hát mentem....
    1. hogy a jóságos **csába lépjek be a kütyübe ha az nem oszt IP-t a lan portjain
    - nyomjál wifi gombot, csatlakozzál wifivel a 192.168.1.254-re és már virít is a magentás T....
    2. felhasználónevet nem, de jelszót kér...mi sem eccerűbb ott van a kütyü hátulján....de nem jó....mert T azt is kicserélte firmware frissítés során...itt már anyáztam....ezt netről sikerült megtudni...
    helpdesk felhív 13 perc zenélés után kapcsolnak a superszervizhez....hurrá....mondom nem tudok belépni a kütyübe...erre "Ő"...az nem is az én feladatom, mert a kolléga mikor felszerelte mindent beállított....mondom nem járt itt semmiféle kolléga csak az ügyfélszolgálat állítását tudtam ismételni...ügyfél hazajön pc rádug és go net...
    "Ő" akkor próbáljam meg a fenti IP-címen keresztül a kütyü hátulján lévő számsort használni jelszónak...mondom neki nem mén...mert net azt írja Köcsög T firmware-t frissített...
    "Ő" aham...akkor egyszeri beüzemelési összegért kiküldi holnap a superservizes kollégát....mondom én küld az anyád **csájába...segítsél vazze ne küldjél ide senkit...."Ő" akkor átkapcsol szakmai segítségkérő vonalukra....
    7 és fél perc zene után fószer megmondta a tutit a jelszó:3play Lőn csoda kütyü beengedett, ahol egy PPOP konfigurálással és egy szokásos újraindítással már csatlakozott is a szolgáltatóhoz.
    Nyugger néni éppen a híradót nézte...mondom a papának a dolgokat hogy innentől már lehet is használni a net-et..erre az öregasszony...mit csinál? mert megállt a kép a TV-ben! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    Mivan?!?! megállt a kép a TV-ben? ej-ej nem lesz ez így jó, pedig csak egy origót nyitottam....
    Na én itt adtam fel, a kedves Trékom meg szopatja az ügyfelet mert a drót nem bír el akkora sávszélességet amennyit a minimális 10Mbit/sec-es internetcsomag és az IPTV szolgáltatás megkövetel...mindezt nem egész 1km-re a versenyutcai Trékom központtól.....
    Sírni tudnék mennyire Tré ez a Trékom lakossági szolgáltatásban....

Új hozzászólás Aktív témák