Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    225/50 R19-ben van négy évszakos?
    ahogy néztem a friss Bridgestone Turanza AllSeason 6 egészen jó eredményeket ért el, de nem tudom a méret mennyire releváns (205/55 R16-ot mértek)
    a Tyrereviews 225/45 R17-et tesztelt, ott a CC2 nyert meg volt UHP 4 évszakos tesztjük is, de az meg 275/40 R20...

    ami visszatart a Bridgestone-tól: a Lexusom Bridgestone Alenza 001-ekkel jött (nyári) és ez állandóan alulmarad a villanymotor nyomatékával szemben, még óvatos gázpedál kezeléssel is, nem beszélve arról, hogy nyári 35 fokban egyszerűen nyikorog, mint egy 10 éves kikeményedett Michelin....

    egyébként a Mazdán fent lévő nyárik (Toyo Proxes?) is katasztrófa, de mivel 2019-esek, betudom annak. mivel viszonylag alacsony a futás, és annak nagy része kisváros (lámpák és dugó nélkül, de hó eltakarítva) így szerintem megleszünk a 4 évszakossal

    futás az kb 10-12 ezer km per év, áprilisban vettük át az autót 70,500 km-el, most van benne 75 ezer.

    illetve ez a Mazda szenzoros, vagy az ABS jeladóról veszi a keréknyomást?

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák