Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Teasüti #56296 üzenetére

    Meglepődnék ha torziós rugó lenne a C4C alatt, mert már a C3 mk1 alatt is tekercsrugó volt hosszlengőkarral. [link]

    A kocsi magassága nem változna, de enyhén ferdén állna a kerék (nem látszik, mert a gumi felveszi, de félrekopik).
    Átmérő/sugár terén elfér a keréksúly, de nem biztos hogy a mélység oké lesz, mivel az a felni másik agyra/fékre van. Általában a felni további részén van a difi, de már ilyenból is akadt probléma. Após ugyanezt csinálta, másik psa felnit sóztak rá a Picassora ET18 helyett, ott már volt egy kis félrekopás, meg a dísztárcsa kegyetlenül feszült/dudorodott rajta. (ET27-es volt ha jól rémlik).

    Nyilván azt csinálsz amit akarsz, de én a rávallót venném meg (gondolom úgyis eladod a 17est).

    mycso: Mivel felni és gondolom gumi is szélesebb, neked eleve utánállítós, és úgyse az érdekel hogy tökéletes legyen hanem hogy szép, meghogy beférjen a sárvédő alá még :P
    De én a 7" 17est is lecseréltem 6,5" 16osra, felüdülés volt; nem vagyunk egyformák :).
    Most a 7" 17es viszont 205/55, elég az oldalfal/erre méretezték a futóművet, maradhat.
    De a télije 6,5" 16os :D .

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák