Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz MC Pite #56290 üzenetére

    Az a gond nekem határozottan csak acél kellene. Az meg ritka. Nem tudom C3-ból mennyit adtak el acélfelnivel gyárilag, de felteszem nem sokat. Már ha van 16"-ból acél és nem mind 15-ös, ahogy írtad.

    Féknyereg az nem a kerék belsejében szokott helyet foglalni? Átmérőben nem kisebb, mint a kerék belseje? Elvileg 15-ös keréknek is rá kell mennie a Cactus-ra. :F

    Vagy még van az az út, hogy alátét. Bár nem tudom 8 mm-s létezik-e vagy csak nagyobb.
    De ahogy nézegettem az alátét felárával is jóval beljebb lennék, mint új utángyártott felnivel.

    Nyomtáv ez tényleg ekkora probléma lenne? Nekem olyan hihetetlen, h bármi különbség lenne akár egy 195 vs 205 széles gumi között is. Szerintem elhanyagolható mondjuk az oldalfal magasság változáshoz képest. Ha vmi negatív tuning, akkor az az 55-65 magas gumi lesz a gyári 45-öshez képest. De nekem a maximális komfort a cél, szóval tényleg csak az érdekel fizikailag kompatibilis-e. Ez egy Cactus, gyári kerékkel sem igazán való kanyarvadászatra. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák