Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daw93

    senior tag

    válasz Puma K #34613 üzenetére

    Pont ezért fáj kiadni érte sok pénzt, mert még a hardvereket is meg kell venni, és az sem kis pénz. Ha 5-7 ezer körül lenne a játékok kezdő ára, akkor gondolkodás nélkül akár elő is rendelném a kedvenc címeimet. Így most nem csak pár játékom lenne hanem legalább 20. Viszont minden nézőpont kérdése, havi félmillás fizetéssel eszembe nem jutna 40 vagy 60 eurón sem agyalni

    GTA Online: Daweee93

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Puma K #34613 üzenetére

    Nem tudom, hogy miért célozgatsz a warezre, szerintem benézted a rajzot. Neked milyen fájdalmaid?

    Egyébként a mai világban nem minden játék ér pénzt, baromi sok a szemét, jól becsomagolva, ezért sem szoktam előrendelni játékokat.

    Alkatrészt sem vásárolok ész nélkül, de ez olyan szempontból nem is jó példa, hogy alkatrésznél nem nagyon jön szembe 2 héttel később egy váratlan sale, ahol fele annyi lesz az ára. Elite-nél ezt elég szépen sikerült beszopnom. Szerintem a kollégában is megvan a félsz, hogy a közeljövőben lesz rá egy nagyobb akció és inkább kivárna, ezért is írtam, hogy ez nem túl valószínű, vegye meg nyugodtan, ha tetszik a műfaj.

    Plusz hardvernél ott van a vásárlástól való elállás lehetősége, ha nagyon nem jó valami. Szoftvernél nincs ilyen, leszámítva a steam 2(!) órás refundját. Már demok sincsenek, csak fizetős béták...

    Cyberkind: Hol írtam, hogy sok? Ne kezd már te is... Annyit írtam, vagy ezek szerint akartam,írni, hogy szar volt úgy kiadni érte 36 eurot, hogy bizonytalan volt, hogy mikor esik be egy nagyobb sale.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák