Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #540 üzenetére

    Nem javítalak ki. :)
    Amúgy sok dolgot én sem tudok, olyankor próbálok rákeresni, ill. linkelni, ha kérdezi valaki.

    Örülök, hogy felbukkannak új vagy visszatérő játékosok itt is.
    Mindig is úgy gondoltam, hogy ez a játék egy gyöngyszem. Csak a kb. 0 reklám miatt sokan nem tudnak róla. Azt is tudom, hogy vannak olyanok, akik az elavult grafika miatt nem adták meg az esélyt (ez még mindig a 2006-os Titan Quest végletekig módosított motorja, ami csak 1 processzor magot támogat), de ez engem nem érdekel. Igazából tetszik.
    Pár év Diablo 3 után kifejezetten kemény játéknak éreztem a Grim Dawnt. Sokat is halt az első karim. A D3 elkényelmesített. Szerettem egy ideig, de utána másra vágytam.
    Vagyis sokakat a D3 után a nehézsége is eltántoríthat. Mert itt nem fogsz 3 délután után 0-ról full szetben és teljes buildben futkosni egyedül. :) Ez nem a játék hibája, mindkettőnek megvan a bázisa.

    A Wolcen szép a modern motor miatt is. De egyelőre nem győzött meg. Sokat kell dolgozniuk még rajta, hogy lássuk milyen lesz a játék. Legyen hozzá jó a tartalom is, és akkor jó játék lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák