Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz kökény #260 üzenetére

    Hasonlítanám a Titan Questhez a játékot, mert annak az egyik kulcs embere a Grim Dawn fejlesztőgárdájának egyik oszlopos tagja. Mert annak a módosított grafikus motorját használják. Mert dual class rendszerű, quest alapú, a fejlődési rendszer is onnan van, rengeteg augmentáció, stb.sok újdonsággal.

    Ha nem ismered, akkor a D3-hoz hasonlítva:

    A Diablofans helyett Build Compendium van.
    D3 planner helyett a grimtools.
    Egy-egy build adatlapján az igényesebbek leírják a skillezési sorrendet, a devotion kiosztást, leírást a buldről, és grimtools linket, ami a kari végső (lvl 85 vagy ha megvan a kieg lvl 100-as) változatát tartalmazza cuccokkal, skillekkel. Ez a végcél.
    A cuccok sokára lesznek meg, de a többi infónak végig hasznát veszed. Emellett neked kell agyalnod, mikor milyen tárgyat használsz, célszerű pl. cold skilles karinál a coldot erősítő cuccot.

    Itt is van shared stash, quest tárgyakon meg frakciós dolgokon kívül szinte bármit át lehet adni a másik karidnak. Ami jól is jön, mert nincs smart loot, más karinak is eshet jóféle cucc.

    Az endgame tartalom a Crucible DLC. Ha rákeresel Youtubeon meglátod milyen. Kicsit hasonlít a D3-as régi key trialhoz. De persze itt lootért és xp.ért megy a dolog.

    Nekem a D3-nál jobban tetszik.

    (#261) PeL: Valóban sok dolgot adott a kieg a játékhoz. De gondoltam kezdésnek elég az alap, tavasszal úgyis lesz sale megint.

    SZERK: mire ezt beírtam, már írtad is, hogy megveszed kompletten kukáztam az írás felét. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák