Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Márton #2633 üzenetére

    Jól van. Nekifutottam és letöltöttem. VLC-vel lejátszva a gépen gyönyörű, sima 60 FPS. Ezt Chrome böngészővel átcastolom tévére, és szaggat mint az állat. De ezzel még mindig nem jelentheted ki, hogy nem viszi át a 60 FPS-t, mert a YouTube-os videót (becsületszavamra!) akadásmentesen és simán játssza. De az nem képernyőtükrözés, hanem a közvetlen link lejátszása! Képernyőtükrözésnél lehetséges, hogy van egy korlát. Ami nem mérvadó.

    Most mondom harmadjára, hogy töltsd fel a YouTube-ra, hogy a követlen 60 FPS-es linket tabról vagy telefonról vagy böngészőből linken keresztül natívan le tudjam játszani

    Inkább feltöltöttem én, hogy le tudjam játszani, és jelentem: akadásmentesen, simán castolja a 1080p60-at natívan. [LINK]

    Teszteld le, aztán letörlöm, hogy ne bitoroljam a szerzői jogaidat! :DDD

    Összefoglalva

    • Ha GoogleDrive-ra töltesz fel videót, onnan lejátszva nem lesz 60 FPS
    • Ha gépről médialejátszóval desktop tükrözéssel, szaggatás léphet fel.
    • Ha YouTube-ról közvetlen tabról vagy telefonról, akkor szép, sima 60 FPS-t kapsz.

    Tanulság: úgy kell használni az eszközt, ahogy ki lett találva, de a kérdésed megválaszoltam nagy nehezen. ;)

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák