Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisBundi

    őstag

    Sziasztok!

    Barátnőm gmail fiókját feltörték valószínűleg. Hiába adok meg bármilyen információt a válasz az mindig, hogy nem tudják azonosítani, hogy a fiók valóban az ővé. Már visszaállítással is próbálkoztam, de ezt a váaslzt kaptam "Az Ön által megadott információk alapján sajnos nem tudtuk ellenőrizni, hogy Ön-e a(z) pozsgi.......@gmail.com fiók tulajdonosa. A fiókokat csak akkor tudjuk visszaállítani, ha biztosak lehetünk abban, hogy a jogos tulajdonosaik kapják meg őket. A helyreállítási folyamat során szükségünk van bizonyos adatokra, hogy megbizonyosodjunk, valóban Ön a tulajdonos. Nem fogadunk el személyazonosító okmányokat a tulajdonjog igazolására, mert ezt nem tekintjük biztonságos módszernek." A fiók helyreállítási űrlap 404 hibát hoz. Ha a telefonszámát írom be akkor azt írja nincs ilyen email cím. Kérdem én ilyenkor mit lehet tenni? Tényleg ennyi és semmivel nem kaphatja vissza a fiókját. Nem látják ott, hogy melyik telefonra kérték mindig a kódot? Nem tudnak küldeni a telefonra kódot, mert semmilyen opciónál nem dobja fel ezt, pedig eddig ha bejelentkezett mindig küldte? :W

Új hozzászólás Aktív témák