Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrob

    őstag

    válasz Humbucker #33616 üzenetére

    Már priviben is leírtam, ha PRS akkor double cut, szigorúan madarakkal. (Harley Bentonból jó a pöttyös is :DDD) Ez a híd se gyere be, ha már ennyiért vennék gitárt... (nem szeretnék intonációt állítani rajta)
    Illetve ha jól tudom ez a belépő kategóriás PRS, ami kb annyit ér mintha BMW-d lenne, de egy 116 vagy a kedvencem, a tipikus hülyegyerek autó, a 316ideges de majd a többiek kijavítanak, ha rosszul tudom.

    Fekete gitár utálat meg nekem egy becsípődésem, és az életben nem is lesz többet, egyszerűen unalmas, mindenkinek van vagy volt.
    Ha pedig nem motivál a gitár, hogy kézbe vedd, akkor mellé nyúltál.
    Persze biztos sok embernek bejön a fekete (na jó mattba azért nekem is lenne ötletem), de én rosszul vagyok tőle.

    Minden nap ahogy bejövök a szobámba ott feszít a headlessem a szép kék burst színben és látszik a fa erezete (oké, biztos csak egy vékony veneer, de na.. :DDD), és kedvem van felvenni és csak játszani valamit. (aztán ha belejöttem jön a 7 húros és hello szomszédok ;] ;] ;] )

    Apropó headless, Satriani koncerten is a "Varázsló" (Mike Keneally - The Wizard) jó pár számnál használt egy szép Headless-t! :DDD (képért elnézést, ezen a legjobban kivehető)

    Önglis kifejezésekért elnézést, a szánd legyen veletek! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Új hozzászólás Aktív témák