Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz Plazmacucci #28981 üzenetére

    Nem is kell, hogy jó legyen, meg sokba sem kell, hogy kerüljön :) Továbbra is csak otthon fogok bohóckodni vele. Az a helyzet, hogy egy csomó mindent ki akarok próbálni zeneileg, de mivel csak szobagitáros vagyok nem akarok vagyonokat költeni rá. Meg sajnos időm is egyre kevesebb van játszani. Az esetek 70-80%-ában blues szokott kijönni a kezeim közül, de kezdek belefáradni :) Szeretnék nagyobb hangbeli változatosságot, pl. kipróbálni, megtanulni rendesen a volume swelleket, milyen ha egyszerre két delay pattogtatja a hangot, milyen ha a reverb után kötöm a distortiont, ilyesmik. Mostanában ezek az elszállós, ambient dolgok érdekelnek. A metált már csak hallgatom, rég nem játszom. Zenekar nincs kilátásban.
    Igazából amikben gondolkodtam:

    - Katana Mini mert kicsi vagy alternatívaként a Roland Cube Lite amit simán hangszórónak is használhatok
    - Valamelyik kisebb MG szériás Marshall (mondjuk a 15-ös, vagy a 30-as)- tudom, tranyós, de első sorban a tiszta hang érdekel most
    - Fender Champion 20 a Fender soundért, amit szeretek
    - valamelyik Cube GX, de szeretnék nem Roland hangot, szóval ezt leginkább azért hanyagolom
    - Ami kilóg a sorból: Vox Ac4TV, de szerintem hiába a beépített attenuátor, itt kevés a tiszta headroom, le is beszéltem már magam róla

    Így most belegondolva meg kellene állni valahol 60-70 környékén a multival meg az erőlködővel.
    A Katana nagyon tetszik, de most nem beépített effekteket akarok...

    "In God we trust. All others must bring data"

Új hozzászólás Aktív témák