Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    Üdv! :R

    Kisebb fajta dilemmában vagyok és segítség kellene.

    Tegnap sikerült meglepődnöm az emberi segítőkészségben és tudatlanságban az egyik vizes boltban. Megvettem egy UD3 lapot és mivel korrektül álltak a kérdéshez nagy boldogan vásároltam ( volna ) a jó áron meghirdetett 7750 BE-t. Az eladó elővett és kezembe nyomott egy sima 7750-et. Kicsit meglepődtem, mondtam, hogy kösz ez nem, mert ez csak a vevő becsalogató része. Hülyén nézett rám és nem esett le egyiküknek sem, hogy rossz procit hirdetnek. Megköszöntem a segítséget és otthagytam őket, a lappal szatyorban.

    Most itt állok egy üres lappal és gondolkodóba estem. Most Intelről downgradelek, mert a gép főleg letöltésre és néha videószerkesztésre lesz használva, ezért tanácstalan vagyok.

    Ha egy X2 5050e procit vennék a laphoz jobban járnék-e vele, mintha egy 7750BE figyelne, ami sajnos fogyiban lehet, hogy alulfeszelve sem fogyasztana annyit, mint az előbbi. Sajnos a fogyasztás fontos, mert 24/7-ben fog menni a gép.

    Mi legyen? Kell a gyorsaság is néha, a nyers erő de inkább a fogyasztás a lényeg.

    Bocs a hosszú írásért...a segítő válaszokat előre is köszönöm! :R

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák