Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz attiati #1873 üzenetére

    Hali!

    Ezeket a "tévhiteket" meg "ellentmondásokat" felejtsd már el. :W
    Használj ULTRAISO-t, az integrálás menetét meg leírtam itt: [link]

    "az még megerősíthetnéd, hogy akkor az összes (fent írt) adatomat belerakhatom 1 nagy iso-ba?"
    IGEN!!!
    De ha figyelmesen visszaolvasnál egy kicsit, akkor ezt a kérdést fel sem szabadott volna tenni. :N . Főleg itt a Kernel kollégával folytatottra gondolok...

    "És hogy milyen módot választanál íráshoz, hogy totál üres vinyóra is vissza tudjam állítani."
    Ezt a kérdést nem is értem igazán, csak sejtem mit takarhat. Gondolom a RESTORE-ra(partició visszaállítására) gondolsz...
    Mint már sokszor írtam, nem Acronist használok, ergo, nem ismerem a tudását, csak sejtem, hogy a Paragon Drive Backup meg az Acronis True Image ugyanolyan szinten vannak. Azt tudom csak leírni, hogy a PDB megtudja azt csinálni RESTORE-nál, hogy ha beraksz egy új formázatlan, partícionálatlan HDD-t, akkor létrehozza a megfelelő méretű particíót és visszaállítja azt. AZt, hogy ezt az Acronis tudja-e, azt nem tudom, csak sejtem hogy igen.
    De Acronis részletes használatában majd segít olyan emberke, aki Acronis-t használ....

    Fire.

    UI: figyelmesebben olvasd át a HSZ-kat, ne csak úgy átfusd, akkor sok felesleges kérdést spórolnál meg... :DDD

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • Kernel

    nagyúr

    válasz attiati #1873 üzenetére

    A már leírtakat valóban nincs értelme mégegyszer leírni, de ha esetleg nem lenne világos, egy .iso lemezképben található fájlrendszer többféle is lehet egyszerre, a szóbanforgó acronis.iso esetében ISO9660 és Joliet található.

    Ez az, amit egyszerűen nem módosítasz, mert hozzá sem nyúlsz. Csupán adsz még hozzá adatokat (ehhez simán egérrel áthúzhatod az alsó tallózóból a felső ablakrészbe) utána az UltraISO fájlrendszer-módosítás nélkül fogja elmenteni. Az UDF-et meg egyelőre elfelejted.

    Ha van korlát, az csak az iso-ban levő 1-1 fájlra vonatkozna.

    Feltételezed, hogy egy ISO-szerkesztő, aminek ez a dolga, nem dumálna az arcomba, amikor 2 Gigánál nagyobb fájlt akarok beleolvasztani, hogy ne csináld, mert úgyse lesz jó? De nem szólt vissza, ráadásul hibátlanul megcsinálta.

    Sőt, kíváncsiságból most megnéztem, virtuális gépen DOS-t bootoltam, az Acronis.iso-t csatoltam meghajtóként, majd az előzőleg rátett 2,5 Giga méretű fájlt a copy paranccsal átmásoltam a virtuális C: meghajtóra. Át is mászott hibátlanul. Most akkor milyen 2 Giga korlátról beszélünk? Én nem látom sehol. Régebbi programoknál jelentkezhet gondolom, ami csak ISO 9660 level 2 fájlrendszert tud kreálni.

    De azért nehogy zavart és ellentmondást okozzak a fejedben, azt már tisztáztuk, hogy az Acronis-lemez Linuxot tölt be, nem DOS-t. Biztos lehetsz benne, hogy az öreg DOS-nál mindenképpen feljettebb fájlkezeléssel, mellesleg az UDF-et is "látja", amint már szintén említettem.

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák