Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz Cadvenc #2443 üzenetére

    Őszintén nem értem mitől van ez a probléma nálad, és hogyan jön elő. Alapból a Pen 1- hez van kötve a Datum (brown) szin is és igy azt is ugyanazzal a szinnel kell kinyomtatnia, mint a többit, ami a Pen 1 -hez van kötve. A szinkezeléseddel vmi bibi van... Ezért mondom, hogy csak azt szerencsés átállitani amiről tudod, mi lesz a következménye... Mellesleg ha ennek a vonalnak a nyomtatásban nem jelenik meg a vonalvastagsága (mondjuk ha feltételezhetően egy pen-hez van kötve és annak a pennek nagyobb vonalvastagsága van) akkor nagy valószinűséggel nem befolyásolja a pen table, ergo kivül esik a mapping table-ben foglalt szineken és igy nincs milyen penhez rendelni, és igy végül megmaradhat a szine... de ilyennel én még nem találkoztam, ez csak feltételezés a részemről.
    Milyen geometriát? A geometria az geometria, miért kellene centerline-ba tenni? a datum axis-t sem kell centerline-ba tenni, se a szinét változtatni. ezek közül mindent automatikusan kezel a rendszer, csak jol kell beállitani.

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák