Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4524 üzenetére

    A karakterfejlesztésnek van értelme. Azért lvl50-ig nyugodtan húzhatod őket, mivel az végjátéknál már elhanyagolható mennyiségű erőforrást jelent. E fölött már érdemes tudatosan építeni a csapatot: első körben a fő csapatod akikkel kalandozol és tudsz farmolni domain-eket, majd később egy második csapatot, mivel az abyss (ami a jelenlegi egyetlen kihívást jelentő end-game tartalom) megkövetel két csapatot már. Illetve 2 csapatból már tudod variálni hogy melyik domainbe kikkel érdemes menned.
    Fegyvert is hasonlóan húzd, az artifactokat és talenteket már figyelmesebben. Eleinte az artifactoknál csak a statokat nézd inkább, ezek legyenek optimálisak, és elég ha a fő dps-ednek húzod jobban fel. Itt is érvényes, hogy a magasbab szinten több nyersanyagot igényel, de nem nő arányosan a plusz sebzés belőle. Bár egy korábban felhúzott artifactot is lehet más artifact fejlesztéséhez használni, de csak a rá áldozott exp pont 80%-át kapod meg (20% bukó). Emiatt nem érdemes teljesen felhúzni ezeket a 4* darabokat, lődd be mennyit áldozol rá. A többi használt karakternél szintén, csak ott kevesebbett, vagy semmit nem húzol. ;]
    Talent ugyanez, ott is érdemes fejleszteni őket, de szintén nem kell túlzásba vinni, amíg nincs meg kikkel akarod az end-game-et tolni.
    Ez egy casual játék, szóval nagyon megengedő wow után. Solo-ban is vígan lehet haladni, de ha elakadsz, ott a co-op segítségnek.

    Roland861010 #4526: Az end-game-ben elég lvl80-ig húzni karaktereket és fegyvereket, e fölött már nagyon drága, és nagyon kevés pluszt ad. (ha van nagy kedvenc dps-ed, őt felhúzhatod 90-re esetleg, illetve lvl80-nál még az ascend-et csináld meg) Ezek a könyebbek, ezután még a talent fejlesztés időigényes, itt lehet famrolni domain-t könyvért és anyagokért ellenfeleket, de az igazi szenvedés az artifact. Ennél behatárol nagyon az elérhető resin mennyiség, és nagyon szerencse kérdése mit ad a játék. Legyen megfelelő set-ben, legyen meg a szükséges fő stat, és a sub statok legalább 3/4 arányban legyenek ideálisak, tökéletes artifact meg borzalmasan ritka.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #4535 üzenetére

    Az artifact rendszer eléggé megköti a készítők kezét abban, hogy ezt értelmesebben meg tudják csinálni. Mármint igen, adhatnának végtelen resin-t, vagy nem lenne szükség rá, de erre semmi esély. Ugye minden más előbb-utóbb össze szedhető: karakter, fegyver és talent fejlesztéshez csak idő kell, de biztosan megszerzed ami kell. Az artifact viszont teljesen rng. Akinek megfelelő artifactok kellenek annak is sok idő míg megszerzi, akinek meg tökéletes, az pedig évekig is ütheti akár (csak semmi mással nem fog akkor haladni, ha minden resin ebbe megy). Viszont ez szerencse kérdése is, ami miatt nem teljesen felesleges újra és újra menni, hogy itt a fejlesztéshez felhasználod a sok "selejtet" amit dob a játék.
    Ezen kellene valamit bütykölni, mert itt aránytalanul több időt kell beleölni a karakterünknek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4538 üzenetére

    Nincs olyan, hogy most ide-oda nem mehetsz, mert még nem teljesítettél valami küldetést. Szóval a felfedezés szabadsága 100%-ban a tiéd. Én pl. mikor végeztem első régióval, és ott álltam AR25-ön, volt egy küldetésem Liuye-be a kikötőbe. Ez egy laza 4 km-es séta, de menet közben minden térképen feltűnt teleportot elkezdtem felszedni, értsd hegyeket másztam meg. :DDD Na az egy kalandos utazás volt, hogy vakon mentem, csak annyit mutatott térkép itt meg ott van teleport, de hogy tudok oda feljutni azt nem tudtam. És ugye mindenhol belefuthatsz ládákba, amik kinyitásához ellenfeleket kell legyőzni, logikai feladványt teljesíteni, kihívást teljesíteni, követni egy kis szellemet és így tovább. Mai napig futok bele új dolgokba, mert még mindig nem jártam a térkép minden szegletében: van sok hely ahova nem visz el se a fősztori, se a napik, csak azért jársz arra, mert valami materialt ott jelez az interaktív térkép, vagy távolról kiszúrtad, hogy ott még nem jártam, menjünk oda!

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4566 üzenetére

    Pár napja örültél, hogy nincs korlátozva hova mehetsz, most pedig láthatatlan falat kérnél? :DDDLátod ellenfelek szintjét, szóval ami magas az erős, ami nem magas, de erős, az ellen pedig rossz a csapat összetételed. Egyikkel sincs probléma, de ahogy mondták többiek is, ez a zóna a legutóbbi, 3. terület. Tehát először Mondstadt-ot pucold ki, utána Liyue, végül jöhetsz Dragonspine. Mire ezekkel végzel bejön The Chasm is, ami hasonló kisebb zóna lesz.
    Bár a World Level (WL) szintedtől függ, milyen erősek az ellenfelek, de a kezdő zóna (Mondstadt) ellenfeleinél erősebbek a második (Liyue) területén lévők, majd ezután jön Dragonspine még.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #4607 üzenetére

    Én is csak expedícióban gyűjtöm célzottan. Ha megyek ide-oda akkor persze felszedem ami útközben van (mivel van Zhongli, így ez E-vel elintézem őket). Mivel csinálom és megveszem a BP-t is, így azzal gyűlik elég exp fegyverekhez onnan. Itt jön elő, hogy bányász köröket megspórolom pénzzel. ;]
    Növényből pedig mindig ugyanoda küldöm, nagy szükségem azokra sincs, mivel főzni alig szoktam. (mindent leütök kaja buff nélkül, hp-t tölteni pedig ritkán kell, és ahhoz expedition-ből gyűlik bőven)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4610 üzenetére

    Amikor eléred AR20-at nyílik meg a Battle Pass. Itt lényegében napi, heti és teljes időszaki feladatok vannak. (6 hét egy patch időtartam, ez idő alatt lehet teljesíteni, majd új pacth érkezésével újra indul) Ingyen is érdemes csinálni, lényegében olyan feladatok vannak csak benne, amiket amúgy is teljesítesz magadtól ha játszol. (pl. a napik: jelentkezz be, 10 ore beszerzése, 4 commision teljesítése, 150 resin elköltése, ez elég alap. A hetik hasonlók, heti boss-ok leütése, 15 domain teljesítése, 10 world boss megölése, 500.000 mora elköltése stb., A teljes időszaki az 50 wish, és a 12 csillag abyss-ban, valamint eventekhez kapcsolódó kihívások) Ezek teljesítésével kapsz pontokat, és minden 1.000 pont után szintet lépsz amiért jutalmat kapsz. A heti limit 10.000 pont, ennél többet nem tudsz szerezni hétfő-vasárnap között a napi és heti feladatokkal (a periódusban egyszer teljesíthető feladatok ezen felül is járnak)
    Ingyenes jutalmakat megkapod ha elérted megfelelő szintet, de van a fizetés rész, a Gnostic Hymn. Ha ezt megveszed feloldod az itt lévő jutalmakat is, ezek közül külön értékes a 30. szintén elérhető fegyverek, amik közül egyet kiválaszthatsz. Nagy segítség, hogy bármikor veszed meg, visszamenőleg megkapod a jutalmakat adott periódusban. (én is ingyen teljesítem a maximális lvl50-ig, és csak ezután veszem meg)
    A welkin után (ami 30 nap alatt ad 300 crystalt és 2700, azaz naponta 90 primogem-et) ez éri még meg, és ezt is csak 6 hetente egyszer lehet megvenni. Ezt akkor éri meg, ha sokat játszol, kellenek a bp fegyverek, és akarod fejleszteni a karaktereidet, utóbbin tud gyorsítani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4619 üzenetére

    Van közvetlen fizetés bankkártyával a mihoyo-nak? Gyanítom az számítana nem biztonságosnak, mivel sok kínai csaló lehet, de telefonon talán google pay van ami ugye közvetít, ps-en pedig maga a sony entertainment, tehát ezeket biztonságosnak lehet nevezni. Érdekes.

    Én a fegyvert és karaktert együtt szoktam húzni, tehát igen, felhúzhatod neki. Mivel az neki legjobb fegyver, így attól se kell tartanod, hogy lecseréled esetleg. Venti nagyon jó support, örülhetsz ha kiesik. Mondjuk nekem annyira nem hiányzik, én nem próbálkozom vele most. Játék elején viszont nulláról indulsz, tehát 60-70 húzásig nem nagyon fogsz 5 csillagost látni, és elsőre csak 50% az esélye, hogy őt kapod. Így nyugodtan wish-elj bannerén.

    Sirandrish: Még be se léptem ma, de gyanítom menni fog. :DDD A 2. és 3. etap ballonosa csak 2/3, de ezekkel nem is fogok szenvedeni kontrollerrel. Az a 20k mora cseppet se izgat. Glider eventnél pedig a 2. etap 2/3, de annak még adok majd esélyt. Többi eddig pipa volt, megnézzük utolsó szakasz mennyire nehéz.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4630 üzenetére

    Egyáltalán nem lehetetlen spórolni, én vagyok élő példa rá. ;] Karácsonykor kezdtem komolyabban játszani, és akkor futottam bele Hu Tao-ba, vagyis hogy érkezni fog. Onnantól nem költöttem a primogemet, és mikor bejött a banner (3 hónapal később) rámentem, és persze, másodikra kiesett, tehát tök felesleges volt így tartalékolni. :U Viszont nem is ő volt a lényeg, hanem 21k primogemem volt már, és mivel hamar kiesett, a fegyver bannerére is rámentem, ott sokat költöttem, de kiesett az is. Abba hagytam így 16k primogemmel a zsebbe, azóta eltelt majdnem 1 hónap, és jelenleg 24k van már.
    A következő kiszemelt, Ayaka lenne, de mostani leak-ek alapján még messze van (1.6 után lesz elvileg 1.7, és majd ezután, szeptemberben lesz 2.0 Inuzama, ami egy hosszú lesz patch lesz), így az 1.5-ben érkező Eula-ra rámozdulok majd. Neked is azt javaslom, hogy a kiszemelt hősök bannerjein költsd el a primodat. Közben fogsz kapni úgyis fate-et a standard bannerhez is, onnan beeshetnek más karakterek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz kill_switch #4666 üzenetére

    Nem feltétlen, bár nem lehet tudni. Nekem Hu Tao még meg se volt, de gyűjtöttem hozzá anyagot. Az ő talent material-ja esett eddig legkevesebb. Csoda mód múlt héten kettőt is dobott, remélem most is ennyi esik majd. ;]
    Ez a material exchange bigyó jónak tűnik, remélem fog esni több. Hu Tao-t akarom kimaxolni mindenképpen, utána jöhet a többi.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4670 üzenetére

    Bíztam benne, hátha szerencsém lesz nekem is, de nekem egy gemstone se esett. Legalább 1 talent material esett Hu Tao-nak, és már lemegy 2 perc alatt Childe. Fejlődik a kislány, még mindig imádom. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Teljes random az egész, szóval sajna benne van, hogy valakinek jön aminek kell, másnak pedig nem. Nekem szerencsére még pontgyűjtés alatt beadta őket, a Shimmering path elsőre nem lett meg (elfelejtettem, hogy időre kell teljesíteni, és utolsó résznél álltam 10 sec-et :U ), a No landing pedig eddig mindig ment, erre pont most mikor feladat van rá rontom el. Szerencsére megkaptam még egyszer, így pipa a stage 4. Ellenben a bubble speedster ami stage 2-es továbbra sincs meg. Folyton elrontom a végén, vagy elbambulok, vagy kifogy szuflából karakterem és nem tudok elfutni előle időben. Boltot már kifosztottam, de így is lesz feladatom hétvégén eventtel. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csuzda #4681 üzenetére

    Mivel nekem beadtam a feladatokat anélkül, hogy üresen mentem volna (azaz minden körben járt a 200 pont), így jóval enyhébben látom. Bár még a Bubble speedster hátravan, de azon én bénáztam mindig.
    A nyilazós és glideres nem jött be, előbbi a kontroller miatt nekem hard, másik pedig szimplán nem jött be. A 2/3 megvan, meglátom lesz-e kedvem próbálni az utolsókat. Viszont a zenélős tetszett, végén egész jól belejöttem. Hard-on már elsőre hiba nélkül ment utolsó szám, és legnehezebb szinten is csak párat bakiztam.
    Egész változatos lett ez az event, és szerintem jó volt, hogy a nehéz feladatokért járó jutalom nem olyan értékes, hogy szenvedjen érte az ember mikor nincs kedve. Simán el lehet engedni azokat.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4683 üzenetére

    Ha nem jönne Eula, akkor azt mondanám NAGYON JÓ LESZ. Így csak azt mondom ő se rossz, és mivel Eula-ra ráfogok menni, de csak 50% esély van rá, így behúzom Rosaria kisasszonyt előtte. :DDD
    Kicsit sok lenne már cyro-ból ha kiesik Rosaria, Eula majd Ayaka is (bár utóbbi még messze van), de mindhárom jöhet. ;) (még ha Ayaka-t nerfelték is :( )

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #4686 üzenetére

    Biztos lesz még, Eula is kb. a semmiből jött. (Hu Tao érkezéseig figyeltem leakeket, utána nem, és engem is meglepett) Most Zhongli re-run-ról suttognak 1.5-ben, szóval szerintem 1 új és 1 re-run 5* jön majd 1.6-ban és 1.7-ben is. Rosaria mellett Fisch és Barbara lenne állítólag időszerű, rájuk van esély.

    F34R: Ezt nem tudom még. Arról nem szoktak leak-ek szólni, mennyire erősek új hősök, de eddigieket elnézve, nem kell félteni (minden új hős utóbbi időben nagyon erős lett). Ayaka detto, de ő már a játék megjelenése előtt is benn volt test szerveren, szóval neki lassan felépült egy méretes rajongó tábora, és a stílusa is nagyon baba. Rosaria-ra rámegyek, mivel van hozzá fegyverem, és ha tényleg Fischl lesz egyik 4* mellett, az is plusz pont.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Pénteken jön az aréna event. Kíváncsi vagyok mennyire lesz kihívás legnehezebb szinten, most elég magabiztos vagyok. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #4707 üzenetére

    Amennyiben lesz, én viszem Hu Tao-t. Nem lenne rossz egy olyan co-op kihívás, ahol tényleg oda kell tennünk magunkat.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4710 üzenetére

    Nem találtam információt arra, hogy elérhető lesz-e a co-op benne, se arra, hogy csak solo. Meglátjuk. Viszont ha lesz co-op, csak meg kéne nézni egy atom erős csapattal.

    Sirandrish: Hu Tao és Ganyu leolvasztja hamar, mit kérjünk még, Qiqi és Diluc a dupla elemental resonance-ért? ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz nonsen5e #4720 üzenetére

    Leglátványosabb gyors fejlesztés az artifact. Viszont ahhoz domain kell, és nem is feltétlen éri meg nem 5*-sokat felhúzni. Viszont ha jók a statok rajta, akkor azért fel lehet húzni egy kicsit.
    Fegyver hasonlóan fontos, de ennek húzásához is kell domain adott materiálhoz, ami ráadásul csak megadott napokon esik.
    Talent húzása is javítja a képességek sebzését, bónuszait, de itt is domain, és csak megadott napon elérhető adott material.
    A Geovishap erős, és sok a hp-ja. Amennyiben van pajzsosod, akkor vissza tudod rá fordítani a sebzése nagyját. Viszont ha nincs olyan karaktered, akkor szívás. Co-op tudunk segíteni, én este leszek ha kell segítség.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #4728 üzenetére

    Haha, nekem Zhongli még kezdő benne. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4731 üzenetére

    Amennyiben kiírja, hogy ascend-elni kell a karaktert, akkor bizony nincs kerülőút. Utána már írja milyen nyersanyag szükséges hozzá, azokat kell össze szedni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4739 üzenetére

    Ahogy kolléga is írta, még ha meglenne a hiányzó anyag, akkor se tudnál pillanatnyilag fejleszteni. Így ne görcsölj rajta. Interaktív térkép segítségével meg tudod nézni, hogy a virágok hol vannak, jellemzően 48 óránként lehet leszedni őket, így érdemes kört lefutni amikor tudsz. Az ellenfelekből eső material pedig minden nap szedhető belőlük, azt is érdemes térképen bejelölni és naponta körbefutni, hiszen ezek talentekhez is kellenek majd.
    Az első kettő, boss material pedig ugye adott. Ha nem megy, vagy csak nehezen a boss leölése, szólj itt és segítünk szívesen.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #4748 üzenetére

    Reggel láttam róla kiírást, majd bevillant, hogy múlt héten ps-en is elérhető lett a slime-os webevent, én pedig első nap óta nem léptem be rá. :U Gyanítom, azt már buktam akkor. :DDD Közben április 1. alkalmából Hu Tao átvette irányítást Paimon helyett a közösségi médiában. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ghostface #4788 üzenetére

    Azért nagyon árulkodó volt, hogy játék hang nulla, rákeverve zene, de az achievement hangja hallatszik kristály tisztán. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4794 üzenetére

    Razor-t sokan szeretik, vele nem nyúlsz mellé ha elkezded húzni. :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #4848 üzenetére

    Nekem is Rosaria kell, de Fischl is nagyon jól jön még pár. :DDD Amíg kiesik egy Rosaria addig húzok, utána stop, tartalékolni kell Eula-ra is. ;)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4853 üzenetére

    Áh, köszönöm nem. A Staff of Homa után megfogadtam, soha többet fegyver banner. :DDD Azon bejött a tuti, de még egyszer nem kísérlek meg hasonlót. Maximum ha már két teljes csapatom meglesz, és pletyka szintjén sincs olyan karakter érkezése, aki érdekel. Most kell Rosaria, Eula, és Ayaka is, na meg kitudja mi jön még közben. (Ayaka várhatóan az első Inazuma karakter lesz, de ott lesz még majd az electro archon Baal, biztos durva lesz ő is ha ezek a képek valósak)

    Sirandrish: Ejnye, hát pedig beszéltük már itt. :U 1.5-ben fog jönni várhatóan.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #4864 üzenetére

    Ayaka-ról nem szólt a fáma. :DDD Igazából ő kicsit spéci eset, mivel már a játék megjelenése előtt is benn volt a bétában. Viszont a megjelenése sose volt kéz közelben, hiszen Inazuma-hoz kötődő karakter. Persze mindig van aki azt gondolja na majd következő patch-ben, de nem így megy ez. Vagy Inazuma beérkezésekor, vagy közvetlen azt megelőző patch-ben lesz benn. Tehát jelenlegi állás szerint nyár vége/ősz eleje.
    Eula tényleg kicsit fű alatt jött amúgy, legalábbis van még több más pletyka karakter akiket régóta várunk.

    F34R: Meglátjuk, mindenesetre ezek a képek nagyon babák. ;] Anno elkezdtem Honkai Impact 3rd mobilon, és szerettem is, de elvesztettem nagyon a nyersanyag menedzsmentben és félbe hagytam. Viszont lehet újra nekifutok majd.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4876 üzenetére

    Google-be beírtam hogy Genshin Baal, és ezeket dobta ki. Csodálkoztam is, hogy dobott ki képet róla, ezek szerint inkább csak mint minta/alap hozzá mit lehet elképzelni majd. Annyit tudunk, hogy Baal/Raiden Shogun (ezért is van talán Raiden Mei képe hozzákötve), és női karakter lesz, ennél több most felesleges is. :)) Illetve pár apró infó ami a játékból derül ki. (itt is Raiden Mei képe van berakva)

    Roland861010: Klee re-run lehet jönni fog, az ő bannerján majd szerencsét próbálhatsz. ;) Illetve Eula mellé jön majd egy 4* pyro még.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4883 üzenetére

    90 wish összesen, tehát 9*10 is lehet. Igazából már a 76. dobástól megnő nagyban az esély, tehát az, hogy 90-ig el kell menned ritka. Amit tudnod érdemes, hogy annak az esélye, hogy kiesik az aktuális banneres karakter (ami most Venti) 50% elsőre, második alkalomnál már 100%. Tehát most megkaptad Venti-t, következő 5*-nál 50-50% hogy az kapod aki a banneren kiemelt. Ha most nem őt kaptad volna, de újra pörgetsz egy 5*-t, akkor már fix ő lett volna.
    Ezt azért érdemes megjegyezni, hogy ha olyan 5* karakter jön majd aki nagyon kell, tudd, hogy fixen őt kapod majd, vagy csak 50% eséllyel.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz #44330240 #4904 üzenetére

    A fegyver banner eltér a karakter bannertől két részben:
    - Itt 80 wish a fix, tehát hamarabb kapsz 5*-t
    - Itt nincs 50-50 majd 100%. Két kiemelt fegyver van, ezek közül az egyik kiesésének esélye 75%, tehát fejenként 37,5%, és ez nem változik. Tehát ha nem kiemelt esik, akkor sincs garancia rá, hogy következő az lesz.
    Éppen ezért jóval neccesebb húzni. Ha mindkettő fegyver jó akkor igen, de ha csak egyik kell, az kockázatos.

    Szerencsére kövi bannerből Rosaria mellett Fischl is jöhet, szóval szívesen pörgetek rá. :DDD Ha kiesne Childe (bár nulláról indulok) se lenne probléma amúgy, de majd Eula banneren fogok 5*-ig menni. Az pedig 50-50% lesz. Utána epdig Ayaka még nagyon messze van, jobban aggódom mi fog közben még jönni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #4915 üzenetére

    Ezt hol írják? Ilyet én még nem olvastam sehol, és nem is tudom miért lenne értelme. Egy forrást adhatnál. :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4916 üzenetére

    Nyugtasson (?) a tudat, nekem ma eset az első catalyst prototype mióta játszom/ütöm bossokat. :DDD Már csak annyi a probléma, hogy refine-olva lesz ütős Mona-nak, szóval még kellene kb. 4 darab. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #4926 üzenetére

    Nekem inkább a crit rate az ami kevesebb van. Tegnap nekiálltam kijelölni a 4* artifactokat amiket meg akarok tartani, hogy tudjam betörni válogatás nélkül a többit, de nem jutott messzire. :DDD Ezek között is több crit dmg volt mint crit rate, és nekem utóbbi kényesebb inkább. Most elégedett vagyok, hogy legalább Hu Tao-val már 50% fölött vagyok, elég vadállat már a dps-em vele.
    Viszont most néztem, hogy support Rosaria-nak rengeteg crit kell. Ideje lesz utána néznem a hölgynek alaposabban.

    Jah, közben a hétvégén electro artifactokat farmoltam, hát siralmas eredménnyel, egy értelmes darab se esett. Még félig jó se, szóval Fischl nem szerencsés. (pedig csak 2-es set bonus kellene neki)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #4934 üzenetére

    Eddig ezekkel még jól jártam. Igaz Mona-nak a BP fegyvert adtam, de közben neki craftolós jobb supportként (amihez most esett eddig először prototype), míg Zhongli-nak craftolósat adtam, neki pedig a BP-s jobb supportként. :DDD Nem tökéletesek, de a legjobbak között vannak ezek, és mivel fizetem a BP-t így legalább egy forrás pipa. Hu Tao különös fajta, így neki rámozdultam és szerencsére meglett 5* is, de ez más karakterrel nem eljátszható. Ide kellett a szerencse. Mondjuk az vicces, hogy neki egy 3* fegyver még ami jó, én pedig azokat gondolkodás nélkül töröm be, szóval megszívtam volna ha nincs meg ez. :DDD
    De eddig minden karakternek tudtam adni olyan fegyvert ami guide-ok alapján passzol nekik, legfeljebb a refine sovány, de ne legyünk telhetetlenek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4939 üzenetére

    Nekem mindig is support+shield volt Zhongli, de gondolom rossz guide-ot néztem mikor a mostani polearmját lecraftoltam. :U (bevallom, megfordult anno fejemben hogy dps-t csinálok belőle, ahogy Mona-val is, de egyikben se hiszek annyira)
    Kicsit variálni kell őket de amúgy rendben leszek én. Nálam Jean-nek van The Flute, míg Bennett megkapta a Favonius Sword-ot (azt hiszem, vagy lehet Festering Desire van nála).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4944 üzenetére

    Anyagot hozzá heti bossok adnak, de nem mindig esik. Szóval ha oda jutsz (feloldod sztoriban), leütöd őket minden héten és reménykedsz. Minden fegyvert típusnak külön van, és azokból 2-2 fajta craftolható.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Rákészültem erre a bannerre, erre megint keresztbe tesz a játék. Első 10-esből két Rosaria. ;] Mondjuk még egy harmadik lehet kéne, na meg beeshetne 1-2 Fischl is. :U Szóval próbálgatom a hölgyet egy ideig, aztán meglátom áldozok-e még rá, végül is Hu Tao óta nem húztam banneren semmit, tehát tiszta lappal indulva 10-nél járok csak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #4958 üzenetére

    Jó, de megint csomó primogemem van felgyűlve amit örömmel költenék, de ha elsőre kiesik ami kell akkor azért nem vagyok már bátor. :O Mármint nincs meg Childe, nem olyan rossz, és csak 50% hogy ő esik következő 5*-nak, de nah. Még pörgetek rá párat, de Eula kéne majd inkább.
    Felhúztam gyorsan 79-re (80-ra felesleges mivel nincs jelenleg ascendhez valóm meg még), kezébe toltam a PJWS, minden féle össze-vissza crites artifactot amivel van 65% crit, ugyanennyi crit dmg, 1.3k ap és semmi talent. Hát, mit ne mondjak, érződik hogy szedett vetett. :DDD Tesztelgettem, de amit fél percen át ütök vele, azt Hu Tao egy ütéssel leszedi. ;] Dolgozni kell még vele, hogy valid dps legyen, bár support lesz inkább. De legalább újra van kivel foglalkoznom.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4960 üzenetére

    Van hasonlóság, de nem több mint benne és Hu Tao-ban. Polearm szúr, szúr, döf, suhint. :P Xiangling inkább support, a maci és a Q-ja miatt is. Rosaria viszont main dps is lehet bizonyos szituációkban. (bár ő is inkább support)

    wandor0930: A fő cél az volt, hogy legyen értelme cyro-m, most vele van (remélem). Ha kiesik Eula, akkor Rosaria marad support, ha nem esik ki, akkor viszont Rosaria marad Ayaka-ig (tehát még pár hónapig) a cyro dps-em, amennyiben szükséges. Bár itt a dps azért nem szigorúan main dps-nek vehető. Hu Tao-hoz természetesen (illetve sok más karakterhez) nem ér fel, nem is kell komolyan venni. :D Mindössze nagyon látványos volt a különbség. Fischl is sokkal szenvedősebben hat már, pedig régebben ő volt a main dps-em. De most, elbújik a sarokban. Hu Tao-val lazán verem auto attack-al 5-6k-t, előre charge-olással 20-25k, ulti pedig 120k+.

    Roland861010: Legalább lesz egy jó healered csapatban. :K Amíg fejlődsz azért sokat fog segíteni, illetve domain-ekben is. Nem kell folyton kaját zabálni, vagy tornyokhoz menni feltöltődni.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4964 üzenetére

    Nem Barbaráztam eddig, de utána néztem gyorsan. Azt előre leszögezném, hogy Barbara healer, de nem a legjobb. Lehet a közeljövőben, de lehet csak majd sokára dob neked a játék jobbat. Ha csak nem szeretsz bele, hogy állandó tagja lesz csapatodnak, akkor ne invesztálj bele olyan sokat (korábban írtuk, hogy lvl50-60-ig húzható bármilyen kari amit használsz, mert ezután kezd el igazán drágulni a fejlesztés). Fegyver és artifact karakterek között cserélhető, így ezeket esetleg másokon is tudod majd használni.

    Röviden, Barbara healer, és HP kell neki ehhez. Ha sok a HP, többet healel, és jobban bírja ütéseket is amíg kinn van a porondon. Fegyvernek a Prototype Amber lényegében számára készült: HP-t ad, és Q után energy regenerációt, valamint a csapattagoknak HP-t tölt vissza. Ez ugye craftolható, szóval elérhető fegyver. Ha nem ez, akkor a Thrilling Tales of Dragon Slayers, ami 3* fegyver. Szintén HP-t ad, valamint ATK-t (ha jól írják, akkor annak akire váltasz Barbara után).
    Artifactból a Maiden Beloved lényegében minden healernek jó, ezzel nem nyúlsz mellé. Ha az nincs, akkor az Instructor set jó még supportként. Statokban pedig Sands HP%, Goblet HP% és Circlet Healing Bonus %. Substatoknak pedig HP%, HP, Energy Recharge és Elemental Mastery.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #4971 üzenetére

    Én is bíztam benne, de elég harmat gyenge lett. Hypostatic Symphony-nál azért le voltam még maradva, Hu Tao érkezése után vált erőssé a csapatom, így azzal nem is foglalkoztam mélyebben. Ezzel foglalkoznék, de minek. A tegnapi egy vicc volt, fél perc alatt levertem azt az egy ellenfelet és kész. :U
    Ebbe a játékba felesleges a dps check, hiszen nagyon sok a casual, és nem szabad elrontani az ő élményüket kiadói álláspont szerint. Aki komolyabban játszik, az nem százalékokkal, hanem szorzókkal (többszörösen) erősebb lehet. Nekik pedig nincs kihívás. Mechanikában lehetne erősíteni, de megint a casual tesz keresztbe, PC-konzol-mobil szentháromságban mindenhol más lehet a kihívás, főleg mobilon. Szóval maradna a taktikás harc, de itt megint a casual, azok a játékosok akik nem akarnak gondolkozni, de a jutalom kell. A fene vigye el a casual-okat. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #4974 üzenetére

    Te keresed a kihívást, átlag mobilos játékos (casual) nem ilyen. És mivel belőlük több van, így rájuk figyel nagyon a mihoyo. Bár én nem tudom elképzelni, hogy valaki mobilon játsza kizárólagos jelleggel. PC + mobil érthető, de csak mobilon azért merész.
    Hamarosan amúgy jön a PS5 verzió, kíváncsi vagyok rá lesz-e látványos különbség. PS4 verzió jobban fut PS5-ön, de grafika azonos elvileg. Videó alapján viszont nem láttam nagy különbséget a beharangozó videónál.

    Ma még megnézem én is Rosaria-t ha a talenteket húzom rajta. Tegnap soványnak éreztem, de talentek lehet sokkal többet dobnak majd sebzésén.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #4998 üzenetére

    Remélem sikerül behúznom Eula-t majd. Tetszetős, és elvileg erős dps lesz (mégha ebből a videóból nem is látszik ;] ) Yanfei gondolom másik banneren lesz, így rá nem számítok. Főleg ha Zhongli banner lesz tényleg a másik.
    Ma toltam még 2x 10 wish-t, elsőben egy kard, másodikban megjött a 3. Rosaria. Úgy néz ki nekem nem jár több Fischl. :DDD Rosaria-ból már nem kell több, de Fischl jó lenne.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5003 üzenetére

    Ezt én se értem mire gondolsz itt. A kiemelt karakter banner és a standard banner azonos módon működik dobási esélyt nézve, egyedül előbbinél a kiemelt karakterekra van külön szabály. Az, hogy egyessével vagy tizessével húzól nem befolyásolja annak az esélyét, hogy mennyi 4* és 5* esik. Apró helyesbítés, 2 hete már Venti banner volt, szóval Hu Tao-t inkább bő 3 hete szerezhetted, fegyverét szintén, utóbbit fegyver bannerből. (egyik se eshetett standard banneren, vagy később event bannereken)
    Én elő voltam készülve rá, már soft pity ment karakter banneren és fegyvernél is közel jártam, így mikor bejött Hu Tao, a második wish ő volt, fegyvernél pedig szintén rögtön dobta szinte. Tehát vagy nagy mázlid van ha korán adja, vagy már a soft pity segített rá. Mostani banneren első 10-esben két Rosaria volt nekem, és historyban látni, hogy közvetlen egymás után, de ez is csak mázli. Ha egyessével húztam volna még nagyobbat ütött volna két lila egymás után.

    Sirandrish: Most kivételesen első csonka héten is megvolt a 10k limitem, tehát elvileg nekem is beeshet ma. Bár az e heti küldetések még nem teljesek, de nem sietünk. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5008 üzenetére

    Csak az artifactok-nál vannak eltérő statok. A fegyvereknél fix statok vannak, az értékük nő ahogy fejleszted őket.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz #44330240 #5013 üzenetére

    Cseréld ki Rosaria-ra, és megvan az én bannerem. :DDD Mondjuk nem panaszkodom, Barbara-val semmire se mennék, Fischl lenne jó, és Childe miatt se sírnék a sarokban.
    Amúgy ennyi primogem-ből telik rá, ne panaszkodj. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #5021 üzenetére

    A sárkány és később majd Childe heti egyszer üthető, általad választott nehézségen. Ha egyiken leütöd és felveszed a loot-ot, akkor arra a hétre annyi. Érdemes ezért az elérhető legnehezebben nekimenni, és ha nem megy, csak akkor váltani könyebbre.
    A harmadik heti boss a farkas, ott a WL szintedtől függ milyen erős.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5023 üzenetére

    Statisztikailag nagyobb az esély a 4* megszerzésére, de lehetnek kivételek. Egy 5*-nál tudod, hogy legroszabb esetben 180 wish alatt kiesik, ha nulláról is indulsz. Míg a 4* esetén lehet egy se esik 180 alatt. Nekem 30 alatt esett 3 db, de látjuk másnál 40 után sincs semmi. Most Rosaria nálam mázli, de anno Xinyan viszont pech kategória lett.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #5028 üzenetére

    Diluc rerun nem lesz, mivel ő standard banneres. Eddig egyedül Keqing kapott saját banner-t standardok közül, de az állítólag nem volt sikeres, így többi nem kap. Legalábbis nincs semmi nyoma azóta. Következő patch-ben Eula (új, szinte biztos) és Zhongli (re-run, pletyka) várható, majd azután (ez már saját spekuláció, kéretik így kezelni) ha 1.6-ban jön The Chasm és a dendro elem, akkor Baizhu (új dendro 5*) és Klee (re-run), mellette Yaoyao (dendro 4*) lenne a tippem.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5040 üzenetére

    Mondjuk szemet szúrhatott volna nekem, hogy azt írtad a fegyver magas crit rate-el, holott Hu Tao fegyvere a Staff of Homa, ami crit DMG-et ad. Ezek szerint a fegyver a Primodal Jade Winged-Spear volt, ami 5* és crit rate-es. Ez nekem is a standard-ból esett, de Xiangling-nek csak akkor jó ha main dps. Nekem ő inkább support pyro-ként jön be.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák