Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz slimG #7769 üzenetére

    Nekem is állandóan tele a táska, és sajna már 900+ az 5*-osok száma amiket egyesével kéne kiszűrnöm. Az oké hogy lehet lock-olni artifactokat, de miért nem lehet egyszerűbben kezelni a hulladékot? Az lenne legjobb, ha ahogy kiesik domainből már jelölhetném, hogy ez nem kell (pl. sok def-es, vagy aminek mind a három substatja rossz), és rögtön be tudom majd dobni fejlesztésnél.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7776 üzenetére

    Én azért bízom benne, hogy mivel előző két archon is nagyon jó lett, őt se fogják gyengén bedobni. Ellenben szerintem main DPS-ként nem lesz kiemelkedő, csak sub.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7784 üzenetére

    Két fontos dolog van:
    - A PSN fiókod e-mail címe egyezzen meg a mihoyo fiókod e-mail címével.
    - A PSN fiókoddal korábban nem indítottál el új játékot Genshin-ben (nem fogadtal el a szerződési feltételeket).
    Az összekapcsolás pontos menetét én se tudom fejből, de van részletes leírás. Csak pontosan kell követni utasításokat. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7790 üzenetére

    Nem lesz constellation neki. Nem is lesz erős a karakter, ez inkább csak promóció, colab ugye. Ezek alapján pedig a lore-ra sincs hatással, talán egy rövid, filler (tehát a fő sztorira hatás nélküli) quest lesz vele kapcsolatban maximum.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7792 üzenetére

    Tudtommal 5* lesz. A traveler is az, mégse olyan erős mint más 5* karakterek. :P Ez csak egy collab esemény, mivel februárban jön a Horizon új része, annak jó kis reklám. (játéknak és a Playstation platformnak is)
    Én nem is sietek felhúzni majd, főleg hogy egyes nyersanyagokban egyezik Raiden Shogun-al, ő pedig fontosabb.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #7801 üzenetére

    Jelentem nincs C6-om belőlük. :U Volt korábban leak (bár inkább spekuláció) ki lesz másik két 4* karakter, ott Xiangling és Noelle szerepelt, szóval 50%-ban bejött. Ennek jobban örülök, mivel Noelle már C5, de ő lesz shop-ban hamarosan. Xiangling is már C5, így belőle remélem egy esik, Sucrose-t pedig sokan dícsérik, és gondoltam felhúznám én is, de belőle még kell jópár.
    Lényegében ez egy nagyon jó banner lesz. Legutóbb Ayaka-nál bejött az 50%, így most (statisztikailag) másodjára lesz csak Raiden Shogun-al szerencsém. Nem bánom, főleg ha a bukott 50%-al egy Keqing vagy Qiqi esne, de most ne szivasson a 4*-osokkal. (mint Ayaka-nál 7x Chongyun, 0 Yanfei :((( )
    Kérnék 1 db Xinagling-et, 3-4 db Sucrose és 1-7 db Sara, valamint egy Raiden Shogun, opcionális Keqing/Qiqi is jöhet. Mindezt 14 wish alatt. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #7803 üzenetére

    Igen, nekem is Venti pótléknak kéne. ;] Gondoltam felrántom, aztán megláttam a constellation-jét ami talán C2 vagy C3, ami édes kevés. Xiangling viszont állandó tagja Abyss Spiral csapatomnak, hogy legyen másikban is pyro karakterem. Ez az egy darab constellation már csak kiesik.
    Raiden Shogun még nem tudom melyik csapatba kerül, Hu Tao vagy Ayaka mellé. Sara pedig tetszik, de nem látok helyet neki, Fischl már ellátja a support feladatot, és Raiden is az lesz (avagy subDPS), kettő electronak pedig nincs hely. Attól függ hány esik belőle, hogy felrántom magas szintre, vagy csak közepesre fun-olni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Kikerült a Genshin Impact közösségi felületére Thoma bemutatkozója, szóval 2.2-ben érkezni fog úgy tűnik. Ami fura, hogy egyrészt még a 2.1 se jött meg, bár a Raiden Shogun bannerja eddig mindent visz, így nem hiszem hogy van aki skip-elné csak ezért, Kokomi bannerig pedig amúgy is kiderült volna ki(k) jön(nek). Első ilyen korai bemutató 1.6 utáni hétfőn volt, vagyis 5 nappal 1.6 után emlékeim szerint, a második pedig 2.0 utáni péntek, tehát 2 nap. Most pedig -2 lenne? :F
    Másik pedig ugye ez, hogy csak Thoma mutatkozott be. Vagy azért, mert véletlenül került ki, így a többit még vissza tudták tartani (esetleg ezt az egyet rosszul időzítették), vagy tényleg egyedül ő lesz új 2.2-ben. Amennyiben utóbbi, úgy re-run esély lesz 2.2-ben. Mondjuk Yae jöhetne még 2.2-ben, de ha nem jön akkor csak többet lehet gyűjteni rá. Bár így pedig nem tudom érdemes-e most bevásárolnom a duplázás reset előtt, mert annyi primogemet össze tudok szedni bőven 2.3-ig, hogy egy újabb 5* karakter meglegyen fix-en. ;)
    Tovább gondolva, ha ma bedobták volna, hogy jön Thoma, Gorou és Yae is, sokan ráugrottak volna a crystal top up-ra a duplázás reset előtt. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7811 üzenetére

    Mivel két banner van így Thome akár 5*-os is lehetne, elférne mellette Yae. Viszont csak előbbit mutatták be ma, így lehet egyedül jön majd 2.2-ben új karakterként. 2.3-ra és 2.4-re is spekulálnak re-run-okat, szóval ki tudja. Viszont Gorou és Yae már itt lóg a levegőben, jelenleg az archon questek fontos szereplői, nem látom okát miért nem adhatóak ki, avagy miért jönnek később. Persze enélkül is izgalmas, pörgős lesz a 2.1, Raiden Shogun mellett ott lesz Aloy, és remélhetőleg Sara is akikkel foglalkozhatok. :DDD
    És lehet hiba, vagy szándékos csúsztatás hogy ma jött Thoma bemutatása, attól még jöhet 1 héten belül 1-2 másik új karakter is. Lehet új formula, hogy nem egyszerre dobják be őket, így jobban eloszlik, tovább pörögnek rajta az emberek. (főleg hogy Gorou és Yae rajongó tábora jóval nagyobb mint Thoma-é, így lehet az ő felfedésük már éreztetné hatását új banneren)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #7819 üzenetére

    Elvileg csak azon a platformon tudsz vásárolni, ahol regisztráltál.
    Mennyibe kerül amúgy máshol a legnagyobb csomag? Csak viszonyítás miatt érdekelne.
    PS-en 37.990 Ft a 6480 crystal-os (első alkalommal ugye duplája)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csuzda #7821 üzenetére

    Nincs eurosítva? (100 dodó = 100 ojró) Akkor az baráti így. Mobilon pedig 40.999 Ft, na ez a durva. Azt hittem mobilon kb. ugyanannyi vagy olcsóbb mint PS-en, így picit jobban esik hogy a PS-es lett a fő fiókom, de a PC lenne az igazi. :(

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7824 üzenetére

    Ez vajon működik PS-el is, ha össze van kapcsolva egy mihoyo fiókkal? Csak a 2.0 bejövetele előttről találtam informácót, ahol még az szerepel csak ott lehet vásárolni ahol regisztráltunk: a welkin és top-up működik weboldalon, a BP megvétel nem. Illetve a crystal-okat át kell váltani primogemre ahhoz hogy el tudd költeni más platformon. Most ebből az jön le, hogy csak a BP pass korlátozott, a többi nem, akkor miért lenne ez korlátozás? Vagy szarul fogalmazott a szerző...

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7835 üzenetére

    Van itt leírás hivatalos oldalon is, csak már elfeljettem hogy itt is téma volt:

    〓About Top-Ups〓
    Q1: Are Genesis Crystals purchased on iOS/Android/PC and on PlayStation shared between platforms via the cross-save function?
    A1: No. After account linking, Genesis Crystals obtained on iOS/Android/PC and Genesis Crystals obtained on PlayStation will not be linked for the same account. This includes but is not limited to Genesis Crystals obtained via the following means: top-ups, refunds, and compensation for top-up errors for Blessing of the Welkin Moon and Battle Pass. Likewise, Genesis Crystals obtained by top-ups on PlayStation will not be displayed on iOS/Android/PC. When switching platforms, the Genesis Crystals from different platforms will not be displayed. Travelers can use these Genesis Crystals as per usual on the platform on which they were obtained.
    For example, if Travelers top-up Genesis Crystals on PC and then play Genshin Impact on PlayStation, the Genesis Crystals topped-up on PC will not be displayed and cannot be used. However, Travelers can return to the PC platform to use these Genesis Crystals. If Travelers have topped-up Genesis Crystals on PlayStation, these Genesis Crystals will not be displayed and will not be available when playing the game on iOS/Android/PC. However, Travelers can return to PlayStation to use these Genesis Crystals.
    After account linking, Primogems from the same miHoYo Account will be displayed on iOS/Android/PC/PlayStation and can be used on any of these platforms.

    Magyarul röviden: A Genesis Crystals nem látszódik ha eltérő platformon vásárolunk, de a vásárlási platformon belépve el tudjuk költeni. Tehát ha PS-n veszek, akkor azt PS-n el tudom költeni, pl.: egyszerűség kedvéért primogemre váltom és akkor PC-en ott lesz a sok primogem.

    Q2: After linking my account for PSN, can I top-up Genesis Crystals on iOS/Android/PC for a miHoYo Account registered on PlayStation, or vice versa?
    A2: Cross-platform top-up is currently not supported. Top-ups for a miHoYo Account registered on PlayStation can only be carried out on PlayStation or from the Top-Up Center website. Top-ups for a miHoYo Account registered on iOS/Android/PC can only be carried out on iOS/Android/PC or from the Top-Up Center website.

    Magyarul röviden: A PS-en elkezdett játéknál nincs lehetőség PC/Android/iOS platformon vásárolni, DE a weboldalon (Top-Up Center) lehet, és fordítva. Szóval a Top-Up Center elvileg működik mindenkinek, csak legyen Mihoyo fiókhoz kötve.

    Amúgy mire fel tisztelet hogy PS-en játszom? :F :DDD Én tisztelem azokat akik mobilon tolják, de a konzol és a PC elég egyszerű. :P

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7837 üzenetére

    Biztos csak megszokás kérdése, mivel nekem PS-el hamar kézreállt, és utána mobilon majd PC-n is nyögvenyelősen ment. Illetve PC-n sima liba volt miután rákötöttem egy Dualshock4 kontrollert. :DDD Egér hiány fájó az íjászoknál, de azok közül csak Fischl van aki viszont subDPS, lerakom Oz-t és kész. A közelharciaknál pont hogy kényelmesebb nekem a kontroller.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7824 üzenetére

    Áh, ez nem jó most nekem sajna. Vagyis működik, de a 100 dodós csomag első vásárlásra nem adja meg duplázást. :DDD Sebaj, a welkinhez jó lesz, és ha megszorulok akkor jó lehet crystal top up-ra is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Urzu_7 #7857 üzenetére

    Semmi gond, te mocskos mázlista. ;] Gratula hozzá! :R
    Nekem eddigi leggyorsabb 5*-os 4 wish volt, azóta se volt közelébe se ilyen. Nem lehetetlen azért, 0,6% az esély erre. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz #44330240 #7867 üzenetére

    Gratula hozzá, türelmes voltál és egész szépen begyűjtöttél mindent. :DDD Azért 228 wish alatt 4 db 5* nem rossz. A cél amúgy a C2 lett volna, vagy Sara C6?

    Nekem is lementek a pörgetések, miután befejeztem az Archon questet. Utóbbiról később írok majd, voltak benne durva, meglepő dolgok, de gondolom a többség még nem tolta le, addig kár elkezdeni kibeszélni ;] (szigorúan spoiler mellett majd).
    A wish-ekkel pedig nagyjából elégedett vagyok, 3x 10 wish ment el, kiesett Raiden Shogun (valahol 80 környékén Ayaka óta, tehát az 50% bejött ismét), és esett Xiangling 1 db (C6 lett), egy Sucrose (C1 lett, azt hittem már van belőle 2-3, hát nagyon nem :Y ) és egy Sara. Egyelőre nem pörgetem tovább, kivárom egyrészt Kokomi banner-t, mik lesznek rajta, és majd 2.2 preview-t mi várható. Fegyverére rámennék amúgy bátran, de ha már ingyen kapunk majd egy neki való 4*-ost, akkor kicsit feleslegesnek érzem.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7869 üzenetére

    Én vártam nagyon a patch-et, alig bírtam aludni. ;] De a Raiden Shogun azért ennyire (még) nem hozott lázba. Megcsinálom majd én is questjét, gyűjtögetem hozzá az anyagot és kész. Ott van még Sara és Aloy is akiket fel kéne húzni olyan 60-70-re. Komoly tervem nincs velük, de kipróbálnám őket. Ellenben Yae már nagyon izgat, jó lenne ha jönne már 2.2-ben, de erre nem tudom mennyire számíthatunk, nem kell kapkodnia a Mihoyo-nak. (Csak ugye megint rengeteg primogemem maradt meg, és elkölteném. Bár ha egy Ganyu re-run-t bejelentenek 2.2-re majd, és akkor jönne, vagy 2.3-ban Yae is, akkor pont hogy jó lesz ez a tartalék.)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7876 üzenetére

    De jól el vagy látva azért így is 5*-osokkal. :P Most megnéztem historyban miután befrissült, 78 wish után esett Raiden Shogun. Fejből nem tudom, de leszámítva azt a standard 4 wish-es esetet, nálam is mindig 75 fölött jöttek. Persze itt bejött az 50% ismét Ayaka után, szóval nem panaszkodom. Közben standard banneren már 68-nál járok, lehet a mostani új content és BP alatt ott is becsúszik valaki. Legutolsó 5* egy Skyward Harp volt, szóval most egy karakter esélyes.
    Amúgy gondoltam bekérdezek valaki beenged-e Raiden-nek farmolni cuccost, de felesleges. Első nap össze szedtem 11 darab híján annyit amennyi kell 90-hez (157 db-ot). :Y Viszont az új electro boss-on is kell jó pár kör, így felesleges kuncsorogni, hétvégén meglesz lvl 90.
    Egyébként ha már új boss, nekem tetszik, bár Zhongli pajzs mint mindig itt is cheat, de azért érdemes figyelni nekem is. Eléggé megtépi a HP-t ha nem mozgok ki electro cuccosból és lejár a pajzs közben.
    A heti boss szintén jó lett, ötletes a harc. Persze nincs túlbonyolítva, de legalább nem csupán ész nélkül ütöd amíg nem fekszik szint. :DDD

    ui.: Egyébként rögzítettem most is a wish-eket, bár nem érdekes így. Viszont az archon questet, és Raiden Shogun questjét is rögzítettem, majd feltöltöm melóban. ;] (laza 40-50 GB lett nyersen 4K60)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7883 üzenetére

    El kell kerülni a támadásokat, majd a végén az egyik kis electro bigyót elütni. Nekem Ayaka-val ment, de szerintem bármely cyro vagy pyro jó. Leütöd, beállsz a helyére, és akkor nem sebez a másik három.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7885 üzenetére

    Hát nem tudom, én egyik kicsit leütöttem, és a helyén állva a másik három robbanása nem ért el, ezzel meglett. Persze előtte hosszan szenvedtem vele én is míg rájöttem erre. :D

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7887 üzenetére

    Én álltam tőle messze, majd álltam közel, de folyton bukta. Aztán gondoltam egyet, lehet le kéne ütni. Így tettem és megadta. Persze attól még lehet bugos is, az fura volt hogy sima gyakorlásra adta be, holott választható volt egy Final challenge is. Éles helyzetben pedig ott volt Zhongli pajzs, szóval ez csak "értelmetlen" gyakorlás volt nekem. :DDD

    fpatrik17: Egész nap toltam játékot, de eddig nem jutottam el. :DDD Favonius Lance-t felhúztam 80-ra, addig elvan azzal Raiden Shogun, főleg hogy az ő szintje és talentjai amúgy is lehúzzák még (lvl60 4/4/4). Viszont videót néztem róla tegnap este, majd ma megnézem gyakorlatban mennyire szenvedős. (csak alap horgász questeket csináltam meg eddig)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7890 üzenetére

    Lehet ez ilyen PC-s bug, nem próbáltátok még PS5-ön? ;]
    Amúgy azóta biztos készült még több videó már róla, esetleg ott megnézni hogy működik. Nekem is beadta, utána már lehetőségem se volt újra tolni. Persze videó készült róla, csak most ahhoz nem férek hozzá hogy megnézzem mit és hogy tettem.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Szupercsirke #7892 üzenetére

    Igen, és Aloy valamint a fegyvere is meglesz, DE utóbbinak a passzívja nem fog működni ha nem PS-en játszol. Maga a karakter viszont használható lesz, hiszen azt amúgy is megkapja mindenki más 2.2-ben.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7894 üzenetére

    Amennyiben valaki többet tud, ne tartsa magában. Viszont én is, és youtube videók alapján más is így csinálja: ott a négy electro szar a végén, egyet leüt, helyére beáll és kész. Amennyi ideje szenvedsz, gyanítom legalább game restart volt már. Más ötletem nincs. :F

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7896 üzenetére

    Elhiszem a dolgot, láttam már én is bugokat, bár itt relatív keveset. :P Mindössze tényleg nincs más megoldás, így kellene működnie.
    Mikor bejött 2.0 akkor volt PS-en olyan bug, hogy electrogan hatása alatt az iránytű utánad fordult, de nem aktiválódott. Illetve szintén PS-en az 1.4-ben megszerezhető lírán volt még valami bug, ezeken relog segített.
    Szóval röviden, jó a taktika, csak valami becsúszik. Ha időben leüti, nem áll másik hatókörében benne, akkor meg kéne adnia. Ha mégse, akkor az bug, relog és hátha jó lesz. Nem egyedi amúgy, ITT többen is panaszkodnak rá, de van akinek elsőre lemegy. Reméljük javítják hamar, mert én megőrültem volna ha ezen akadok el. (én archon questtel kezdtem, ezt vártam legjobban most Raiden mellett)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sirandrish #7898 üzenetére

    Mondom én, vegyetek PS5-öt, azzal nincs gond. ;] Ráadásul most már 1-2 hét alatt be lehet szerezni ha utána néz az ember.
    Amúgy lenne mit megbeszélni a sztorival kapcsolatban, szóval remélem a hétvégén már végeztek vele és dumálhatunk egy kicsit ezekről a fontos dolgokról is. :R

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #7904 üzenetére

    Mindenkinek arra van ideje amire szakít időt. Tegnap szabin voltam, egész nap toltam a játékot. Ma dolgoztam, mert valamiből fizetni kell a welkin-t és a BP-t. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7907 üzenetére

    Kis google keresés alapján jelenleg 151 electroculus érhető el, holott 180 db kell a maximum szinthez. Ez alapján gyanítom még lesz egy sziget.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7919 üzenetére

    Van ehhez forrás? Csak mert nekem gyors google után semmi információ Yae és Gorou érkezéséről. Sőt, pont hogy nincsenek benne bétában elvileg. Persze lehet jövő héten kerül be, és dobja ki mihoyo az érkezésükről a hírt, hogy most mindenki verje el a primoját Raiden Shogun-ra. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7923 üzenetére

    Ő nem is volt kérdés, mivel már a mihoyo bemutatta. A másik két karakter az akiről nincs semmi információ. ;) Most találtam egy "leaket" amely szerint Hu Tao és/vagy Childe rerun jön majd. Előbbi még lehet is, de utóbbi szerintem hülyeség. Miért kapna valaki előbb 3 banner-t, míg sok más karakter még csak 1x volt? Ezek a nagy "gamer" weboldalak tényszerűen szeretik lehozni az ilyen spekulációkat, égnek áll tőlük a hajam... :((( Szerintem amúgy jövő héten látunk majd tisztábban, én legalábbis nem vetem el azt a gondolatot, hogy Yae jöhet 2.2-ben, csak nem akarják lerontani Raiden Shogun-ra költést egy korai bejelentéssel. Amennyiben viszont nem jelentik be, úgy marad a 2 rerun banner. Hu Tao/Ganyu/Albedo hármasból.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7928 üzenetére

    Thoma 2.2-ben jön, nem tudom miért tolod át 2.3-ra. Mihoyo már héten bejelentette, akkor miért jönne 2 patch-el később? Mivel 4*-os lesz, így 2 re-run is jöhet 2.2-ben, és azok egyikén lehet majd. Albedo azért nem hiszem hogy túl sok embert érdekelne, így én az ő banner-jára várnám. Ganyu és Hu Tao egymaga bevonz mindenkit. Október 1-jén lesz várhatóan 2.2 special program stream, akkor kiderül. Addig marad a spekulálás (bétába csak új karakter a biztos, a re-run mindig képlékeny)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7930 üzenetére

    OK ;]

    Más téma: ki hogy áll a horgászattal? Jelenleg egyedül a The Catch polearm ami értelmes jutalom, de elég melós. Az egy dolog hogy sok halat kell fogni hozzá, de a respawn minden pool-ra (ahol a halak vannak) 3 valódi nap. Tehát miután minden pool-t kihorgásztál (nappali és éjjeli halak külön vannak), várhatsz 3 napot, vagy bekérezkedsz máshoz aki nem horgászik. Apropó, van aki nem horgászik? ;]
    A fegyver amúgy nagyon pofás, és Raiden Shogun-ra tökéletes. Utána nézve kb. 30% DMG amivel többet tud a saját 5*-osa, de ez nekem nem éri meg azt a ~70 wish-t, feltéve hogy szerencsém van. Legrosszabb esetben lehet akár 240 wish is. Fontosabb lesz Yae, vagy Ganyu rerun, de Hu Tao C1 is kellene. Ezek pedig beeshetnek bármikor, akár közvetlen egymás után sorban 2.2-2.3 alatt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7932 üzenetére

    Maximum genshin-es mércével sok idő, anno wow-ban legendary fegyverekért hónapokig kellett gyűjtögetni. Szóval ne panaszkodj, túléled. :DDD Pusztán időt nézve amúgy van aki első nap kiszedte, és 10 órájába tellett. Ez soknak hangzik, de ha csak saját világodba horgászol ugye heti kétszer, az nem vészes. Én kiszedem, R5-el jó lesz ez. Még ha main DPS lenne, akkor talán rámennék saját fegyverére, de így nem.
    Titkon reménykedem amúgy benne, hogy Yae egy main DPS electro lesz, és erős, akkor neki fegyverére rámennék talán. Bár ehhez magát az electro elemet kellene kicsit buffolni (Raiden Shogun is emiatt gyengébb mint várták). Valamint ha már elvileg van róka formája Yae-nek, akkor igazán lehetne a Q-ja valami baszó, Electro Nine-tails fox form. :U Nagyon adnám, venné a nép. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7934 üzenetére

    Én is soványnak érzem egyelőre, de azért még van hova fejlesztenem. Valamint sokan bíznak benne, hogy ahogy Zhongli is utólag kapott buff-ot, itt is ez lesz. Azért mások hoznak vele szép eredményeket, szóval nem reménytelen. (még így is legerősebb electro talán)
    Account értékesítés biztos hogy nem legális, azt a kérdést pedig, hogy hogy működik nem is értem. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7940 üzenetére

    Én is nagyon elégedetlen vagyok az artifactjaival még. Még a 4*-osok amik vannak se jók statilag. Van ER, atk és atk%, de ez is rossz, inkább ER, crit% és critDMG kellene (a negyedik sub stat úgyis def vagy HP lesz... :DDD ). Most kicsit szedek fegyver material-t, aztán folytatom artifact farmot. A domain-jé nem rossz legalább, Ayaka és Hu Tao is otthonos benne, és a másik set is majd jó lesz valakire.
    Amúgy én helyedben nem adnám el. Később ha meggondolnád magad, vagy vissza néznél új patch-kor, elég rossz lesz szembesülni azzal, hogy nulláról kell megint indulni. Én legalábbis inkább félre raknám maximum.

    #7941 Shiro: Igen, nem a legvége, de az utolsó szakasz. Hát jó lenne letolnod még ma, különben az e heti kört buktad.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #7943 üzenetére

    Nem tudom már, talán 2-2,5 óra a mostani archon quest (attól függ mennyire állsz le menet közben felszedni dolgokat, leütni útba eső ellenfeleket). Ez nem sok, de azért tartalmas volt, és most még kaptunk két új szigetet, sok kis új tartalmat, valamint jönnek sorban az eventek. Vissza fogjuk sírni még ezt is, mivel 2.2-ben talán megkapjuk utolsó szigetet, de utána nem lesz új terület egy darabig. :( Legalábbis ilyen nagyobb, legközelebb feltehetőleg a The Chasm lesz ki tudja mikor (új év környékére tippelném). Addig maradnak az eventek.
    RS buildnek utána fogok olvasni már, mert egyelőre csak relatív jó statokkal rendelkező artifactokat raktam rá, de azért van minimális mozgástér talán. Az biztos, hogy ER bőven van pusztán elem.burst-t nézve, tegnap egy csata alatt 3x toltam el míg többieknek 1x tudtam. :DDD Jelenleg továbbra is a The Catch R5 a cél, saját fegyvere hiába csábít, akkor is fontosabbnak érzem jövőbeni karakterekre tartogatni a primogemem. Ez pedig R1 meglesz már holnap, és jövő hét végére már R5 is, ha bekérezkednék máshova akkor pedig hamarabb is akár. ;] A 2.2-ben érkező 4* elvileg jobb, de az gacha lesz, szóval kiesik így nálam.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #7946 üzenetére

    Én is gondolkodom rajta (Xingqui). Bár nem nagyon használom Hu Tao mellett, pedig neki kiváló support. Jövőben biztos húzom majd. Még megnézem kell-e neki egyáltalán több constellation. :DDD Másik ugye most Ningguang, neki a C6 lesz meg ha megveszem majd. Mindkét karakter kiváló, bár inkább a support mivolta miatt Xingqui a jobb ha választani kell.
    Nem tudunk róla, hogy jön electro buff, de sokan várják. Lehet majd Yae érkezésével (talán 2.3?), vagy RS re-run-al jön majd, ez utóbbi viszont fél év is lehet. Vagy egyáltalán nem is jön. Sietned nem kell, még 2 hétig benn van banner, addig várhatsz és nézheted mit lehet jelen állapotában kihozni belőle. Amennyiben így is tetszik majd, akkor menj rá nyugodtan.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #7948 üzenetére

    Én se tudom most fejből hogy áll, megnézem majd. Van cuccosom megvenni mindkettőt, szóval ez se probléma.

    Elvileg 75-ig elmehetsz nyugodtan (végig 0,6% esély van 5*-ra), csak ugye ez is bármikor bejöhet. :)) Jó karakter amúgy RS is, de most nálad azt is számításba kell venni mi a terved Ganyu-val? Ő main DPS-nek való, kell main DPS? Nem tudni még hogy lesznek a re-run-ok későbbikeben, vagyis lesz-e 3. Ganyu banner, ellenben RS nagyobb eséllyel vissza fog térni. Illetve megvan az esély, hogy mindkettő kiessen. ;)

    Artifact, weapon és talent fejlesztésben is nálam mindig a mainDPS az első. Viszont ha ő már relatív jól megvan (már jó, és inkább csak jobbá tudod tenni), akkor nyugodtan rá lehet menni supportok fejlesztésére, főleg ha egy domainből többnek is esik. Ezzel nagyobb eséllyel lesz előbb kiépítve több karakter, mint ha egynek mennél csak a domain-jébe.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #7950 üzenetére

    Hasonlóan állok hozzá én is, Ayaka személyében már van egy jó cyro dps, és persze Ganyu erősebb, de PS-en a charged attack-al lesz bajom. Ellenben tetszik, kiváló waifu DPS. :DDD Mostani eventen legalább tudom gyakorolni harcot vele. Ráaádsul kell nekem ő, Hu Tao C1 is, és majd Yae, ez a három pedig lehet közvetlen egymás után jönnek majd.
    Sokan vannak akik nyitnak mindig, vagyis ahogy összejön egy fate-re való ellövik a wish-t. Én inkább spórolok arra aki kell, de így meg sok az üres járat.
    Standardon nekem is közel már a következő 5*, azt hiszem 72-nél járok, és legutóbb fegyver esett. Így egy karakternek örülnék, Qiqi vagy Keqing jöhetne. Eddig jellemzően felváltva, egy karakter után fegyver majd ismétlés volt a minta nálam:
    Mona - jade spear - Jean - bow - ???

    xeon forever: Ebből a csapatból lehet indítani kettőt abysshoz:
    Hu Tao és Xingqui valamint Eula és RS alapokkal. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7954 üzenetére

    A story quest volt 2-2,5 óra, igazából ezt kellett volna első héten letolni csak. A terület felfedezése már mellékes, egyedül a heti boss feloldása a fontos, hogy ne bukjon el egy loot-ot az ember. Semmi nem kényszerít rá, hogy rush-old végig mindazt ami bejött most. :P Az hogy végig tudsz szaladni rajta, intenzív pár nap alatt megszerzel mindent, és utána hetekig csak malmozol már játék stílus függő. Van aki végig se ér rajta mire jön kövi patch, neki bőven elég ez a tempó. Ha ez kevés, akkor nézni kell más játékot (is), nem csak genshin létezik. Persze lehet ez már korral is jár nálam, régebben én is belemerültem így játékba, hogy azzal keltem és feküdtem (szabadidőm 140%-át töltöttem vele), most azért jó ha másra is futja az időmből.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7956 üzenetére

    #7956 F34R: A külsőm alapján fiatalabbnak szoktak nézni, ezt általában már bóknak veszem (régen megsértődtem még rajta). Most így az interneten keresztül látatlanban, írásom, stílusom alapján fiatalnak nézel, hát nem tudom ezt bóknak vagy sértésnek vegyem-e. :DDD

    #7959 xeon forever: Nekem nincs Qiqi-m, pedig én is ezt látom hogy ő, és Keqing a rettegett 5*-osok. Nálam egyikük se járt még, csak Jean és Mona 2-2 alkalommal. Szóval nekem kis örömet hoznának. :P

    #7962 F34R: Tegnap már kicsit alakítottam RS-t, nálam is kezd jönni a sebzése. Újra elő kell vennem Eula-t, mivel vele jobban fog muzsikálni mint Ayaka-val elvileg. Talent még csak 6/6/8, bár még kettő talent material-t át tudok neki konvertálni. A cél 6/9/9 lenne, mivel az auto attack nála felesleges, koronát pedig nem adok neki amíg nem látom rá méltónak. ;]
    Jah, és közben néztem kis Ganyu guide-ot, úgy látom egész pofás artifact szett lesz számára, már csak jelentsék be és jöjjön a banner.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #7967 üzenetére

    Kikeresed akinek a világába be szereztnél lépni, és rámész a csatlakozásra. Ezután ha a másik fél elfogadja a kérésed, akkor belépsz oda, és "garázdálkodhatsz" szabadon. ;] Nem tudom hogy találnak meg engem idegenek, de hozzám is folyton be akarnak lépni, de én senkit nem engedek be. Van aki beenged másokat, cserébe kér boss-hoz, domain-hez segítséget. Így mindketten nyernek.

    Ennek utána nézek majd, Beidou már C6 nálam, és szeretném is felhúzni majd, szóval nálam működhetne.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7971 üzenetére

    Amit néztem Ganyu guide-ot ott a Wanderer's Troupe-t volt írva, ebből szemezgettem. Ideiglenesen Aloy-ra raktam (hogy egy helyen lássam mi van meg :DDD ) és egész pofás sub statokkal összejött egy szet rá. Illetve ott a Skyward Harp, azt megkapja ő, Fischl pedig vissza kapja majd a The Stringless-t. ;]
    RS: Nekem még a Favonius van rajta, de ma meglesz a The Catch R1 szóval azt felhúzom neki majd. Jövőhétvégére talán meglesz R5 is, így azzal nem lesz gond. Talent elég neki 6/9/9, az auto attack úgyse lesz használva kb. sose. Koronát pedig ki kell érdemelni. :))

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #7979 üzenetére

    Mindent kifogok, előfordul hogy új jelenik meg (gondolom X hal lehet lenn egyszerre, így ha több van a pool-hoz kötve, akkor egy kifogása után spawnol a következő). A horgászbotokat is meg akarom venni, azokhoz meg kellenek más halak is. Azt hittem ma meglesz a fegyver, de sajna kevesebb hal jött. :( Így majd pénteken lesz meg remélhetőleg, bár még lehet akkor se.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #7982 üzenetére

    Nem tudom PC-n és mobilon milyen a pecázás, vagyis sejtem hogy egy gombot kell nyomni a csúszkához, de PS-en egész fun tud lenni. Legalábbis PS5-ön a Dualsense kontroller miatt: ugye itt adaptív ravasz van, tehát változó ellenállást fejt ki, megkeményedik amikor küzdeni kell a hallal, emellett a kontroller rezgése is ott van ami itt nem idegesítő. Lehet csak én vagyok így vele, de egész szórakoztató tud lenni. :)
    Ellenben nagyon hosszú végigjárni összes pool-t, tegnap Inazuma-n végigmentem, utána már csak azokat néztem ahol van Pufferfish. Mind a 3 régió összes pool-ja sok lenne egy napra. Nem szenvedős nekem, csak túl sok időt visz el. Viszont 2-3 hét alatt mindent össze lehet szedni itt is, utána meg a pot-hoz hasonlóan el-el felejti az ember.

    Sirandrish: A héten jön ki a Tales of Arise, azzal nincsenek terveid/terveitek? Kipróbáltam a demo-t pár hete, egész jónak tűnt, de nem tudom megéri-e beleugrani most, vagy majd ha leakciózzák. (eszemmel tudom, hogy sok más játék hever parlagon amiket tolni kéne, szóval nem kéne új játékot vennem :U )

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fpatrik17 #8000 üzenetére

    Tegnap végre nekem is meglett a fegyver, és rögtön R2 lett. :DDD R3 meglesz következő resetkor, addig is a fegyvert rögtön felrántottam lvl90-re neki.
    Közben össze szedtem az electroculus-okat, de sajna 1 kimaradt. :O A statue of seven lvl9-en van 0/30, de elvileg 1/30 kéne legyen. Fogalmam sincs melyik maradt ki, és kedvem sincs újra járni az útvonalat. Cserébe a Sakura tree felment lvl30-ra, és kaptam fate-et is, standard banneren kiesett Diluc. Hát ez tök jó, csak totál nem tudok vele mit kezdeni. :U Hu Tao személyében van már pyro dps-em, és másik abyss csapatban nem hiszem hogy jobb lenne pyro szerepkörbe, mint egy C6 Xiangling. Mostani meta-ban amúgy erősnek számít még? Játék indulásakor tudom (egyik) legjobbnak számított, de azóta sok víz lefolyt a Tiszán.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #8002 üzenetére

    Én se pecáztam másnál, ráadásul pár nappal később kezdtem neki. Interkatív térkép megvan, nézed hol vannak? Mert nem csak Inazuma-ban foghatóak ezek a halak, sőt érdemes összes pool-t kifosztani legalább addig, míg meglesz mindhárom pecabot, az segít későbbiekben.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz F34R #8004 üzenetére

    Nappali és éjszakai csapatban vannak, tehát ha este kifogod őket, akkor órát előreteker 06:00-ig és kifogod nappalit. Fordítva pedig mikor kifogtad nappalit, akkor 18:00-ra tekersz előre. Ezt minden pool-nál eljátszom, és így megyek végig. :K A koik miatt ne fájjon a fejed annyira, hiszen az csak a fegyverhez kell, de a refine cuccot 4x kell megvenned, tehát a pufferfish fog őrületbe kergetni később. ;]
    Viszont nem verseny ez, 2-3 hét alatt megszerezhető lényegében ingyen egy kiváló 4* R5 fegyver. Nyugodtan szokásává válhatna ez a mihoyo-nak. (illetve már eventek alkalmával volt ilyen, csak ott a fegyverek nem voltak túl jók)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Urzu_7 #8006 üzenetére

    Ez új, vagyis erről nem olvastam. :Y Forrás van esetleg? Mert nálam akkor nem jön ki a matek. Tegnap villant az 500 halas acsi, és mivel 3 napból 2 nap horgászok csak, az napi átlag ~83 hal.

    Shiro: A végén bukik a dolog, mivel Hu Tao nem adja oda a Zhongli-ját senkinek, egy csapatba pedig biztos nem lesznek. :DDD Noelle tervben van hogy majd felhúzom, de ezt is régóta hajtom. :U
    Most az artifactokkal szenvedek, már 950+ db 5*-os van szóval szelektálni kell. Igazán megoldhatnák a kezelését ennek jobban, ne csak lakatolni lehessen, hanem betörni is azonnal xp-ért. Talán emelni fognak 2.2-ben limiten 1500-ra, de az megint csak elodázás. Jobb kezelést követelek!

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák