Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz hcs57 #6779 üzenetére

    Adott egy Genius 6000-es rendszer.A speckó 3 pár 3,5 jack-RCA kábeleivel megy a PC-hangkártyájába 5.1-ben. A TV ideiglenesen a fülhallgató-kimeneti szintén 3,5 jack-ről megy a Geniusba a TV-részhez stereo kihangosításra. A tévén csak fülhallgató kimenetről tudom a jelet kivinni, RCA OUT nincs rajta,csak DIGITAL OUT,ami pedig a Geniuson nincs.Földhurok van nálam is, ha a TV is rá van dugva a jack-rca kábellel az 5.1-es rendszerre, van gerjedés. Van itthon egy szűrőm,régen a kábel tv-sek adták. Kérdésem az lenne, hogy jelen esetben megszűnik a zaj, ha a tv-be menő koax elé (oda adták anno)beteszem a szűrőt?Most még vennem kell hozzá egy icipici csavaros végű mütyürt,mert azt elhagytam a szűrőről,és így nem tudom most közbeiktatni a tv-be menő koax elé..A napokban beszerzem ami kell hozzá.Szóval az a kérdés,hogy ilyenkor földhuroknál a szűrőt a koax elé kell betennem,mielőtt a TV-be megy (szóval jó-e az amit a kábelesek adtak anno)vagy MÁSHOVÁ kell beiktatnom egy ilyen galvanizált leválasztó-szűrőt?

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák