Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedhs

    őstag

    válasz gYaLo #10591 üzenetére

    Szia !
    Megegyeztünk anno, hogy csütörtökön megveszem a vgad. Te ezt megszegted és jövő hét keddet akartál, mondván addig nem lesz semmi a gépben.. Én írtam neked 2 x, hogy biztos nem lesz jó a csütörtök ? .. Mert nekem akkorra kellett volna. Te nem válaszoltál egyszer sem. Pedig írtam, hogy azt veszem meg,ha válaszolsz még ma és jó lesz a csütörtök. Ezek után másnap kapom a választ, hogy ilyen gyerekes szemétláda vagyok. Te előre megrendelted a gtx 480-ad. Nekem ehhez mi közöm van ? Ez nem volt gyerekes, tudván, hogy nincs meg a pénzed, s előre megrendelted ? Én többször is bocsánatot kértem, vállaltam a felelősséget, holott te változtattál időpontot. És ne mondd, hogy nem szóltam róla, hogy, akkor nincsen üzlet, mert a megbeszélt időpontban lett volna jó az átvétel :F
    Ezek után te meg írsz pmben, hogy mekkora FAIL!!! , szín rosszindulatból. Na kérdem én ki a gyerekes ? Eddig csak veled volt egész üzletelgetéseim során probléma.. Részemről még egyszer bocsánat, de látom nálad nem ér semmit sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák