Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zénó1000

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni. A napokban felraktam a legújabb 197.45 drivert és azóta a PowerDVD, amivel filmeket szoktam lejátszani, a feliratokat zöld színű, elmosódó, vastag betűkkel írja ki. Alig lehet olvasni (azért kell a felirat mert szoktam úgy nézni filmeket, hogy angol hanggal és felirattal, hogy gyakoroljam a nyelvet, így könnyebb mintha csak fülelek). Amikor telepítettem a drivert először tönkre vágta az egész megjelenítést. Amikor újra indult a gép 640x480 felbontással és 4 bites színmélységgel volt csak hajlandó működni, hiába próbáltam átállítani mindig visszaállt erre. Aztán arra gondoltam talán az volt a baj, hogy a vírusirtót nem kapcsoltam ki a telepítéskor. Újra telepítettem kikapcsolt vírusirtóval. Ekkor már be lehetett állítani a képernyőt, de pl nem lehet az XP megjelenését a klasszikus windows stílusban beállítani, újraindításkor mindig visszaáll a windows xp stílusra. Persze ez az utóbbi annyira nem zavar, csak azért írtam le hátha ez is ad valami ötletet, mi állítódott el. A lényeg az lenne, hogy a filmeken a feliratokat normálisan jelenítse meg. Minden ötletet köszönettel veszek.

Új hozzászólás Aktív témák