Hirdetés

Aktív témák

  • maRkking

    csendes tag

    Sziasztok!
    Abszolút újonc vagyok ebben a topicban és véleményeteket,tanácsotokat szeretném kérni. Gépfrissítés közben vagyok és már jó ideje válogatok a kártyák között. Az már letisztázódott, hogy 6600GT lesz a nyerő, de nem vagyok otthon annyira a témában, hogy biztosra döntsek. Javarészt CAD progikhoz, tervezéshez, rendereléshez és persze photoshophoz használom a gépet, és eddig egész jól megvoltam a jelenlegi GeForce3 Ti200,128MB-s kártyámmal (tom, most már őskövületnek számít :)), de a progik egyre többet követelnek...szóval eljött a váltás ideje. Meg aztán munka mellett kell néha játszani is egyet-egyet, és a 800*600-as felbontás annyira már nem nyerő :D
    Amit kinéztem:
    Gainward nVidia GeForce 6600GT 256MB TV ,illetve
    Gainward nVidia GeForce 6600GT 128MB TV GoldenS

    valahol a topic elején olvastam, hogy a 256 mega nem annyira jó ehhez a kártyához...szerintetek melyiket érdemesebb megvennem? Árban nagyjából ugyanannyi mindkettő. A konfig, amibe kerülne: 3GHz (64bit) P4 proci, 2GB 667MHz-es mem, ASUS P5LD2 alaplap PCI-E16 foglalattal, 400W-os vmi márkás táp+ház + samsung913N monitor. Ja, és erről is olvastam vmit, hogy a 6600GT kari nem nagyon szereti a samsung magicTune szoftverét, erről tudtok vmit?
    Előre is kössz mindent!

    -maRk-

    -maRk-

Aktív témák