Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz echterion #79531 üzenetére

    Ha hozzáadsz néhány ilyen saját beállítást, akkor az intel szutykából is tudod majd állítani. :K Mostanaban valamiért alapból nem adnak hozzá a gyártók többféle frissítési frekit. Talán üzleti gépeknél még igen.

    Azt elfelejtettem írni, hogy én végül 120Hz-re állítottam fixen, így minden 60/30/24 fps-es videó helyesen jelenik meg, illetve ha beállítok valamilyen játékban 30/40/60 fps cap-et, akkor nem kell a képernyőfrissítéssel külön bajlódnom. Szemmel úgysem látható a 144 és a 120 Hz között a különbség. Plussz azt vettem még észre, hogy bekapcsolt overdrive melett 120Hz-en járatva a monitort, kisebb a kijelző "Corona artifact", mint 144 esetén. Ez már nem a válasz része, és leginkább a Legion kijelzőjére vonatkozik, de hátha hasznos másnak is. :R

    Üzemidőben nem sokat lehet ezzel nyerni, érdemesebb inkább a háttérben futó programokat megnézni, hogy azok hogyan fogyasztanak. Nekem Advanced Optimus melett 6-8 órát megy a Legion Turbó nélküli processzor beállítással, elég magas fényerőn, 120Hz-en. (80Wh az akku.)

Új hozzászólás Aktív témák