Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kreten67

    senior tag

    válasz #68216320 #36202 üzenetére

    Kerestem képet az Asus Gl553vw belsejéről,hogy miként fest a hűtése. Inkább nem is mellékelem a képet róla.
    Ezt a gépet egy fűtettlen eszkimó kunyhójába szánták a mérnökök (már ha mérnök volt a tettes vagy valami hentes). Ennek a gépnek nem XTU kell ,hanem egy ismételt jégkorszak.
    Na ez a legalja kategória ,ettől nincs lejjebb semmi csak a Szokol rádió 1960-ból.

    Tegnap vettem valakitől egy Lenovó Legion y520-as gépet röhejes összegért (nem egészen 100e volt) karc és kopás mentes és még van rajta 414 nap garancia (már ha azt garanciának lehet mondani).
    Akkor még fájt amikor a kezembe vettem és kifizettem,mert mindig utáltam a márkát ,de ehhez az asus-hoz képest az egy Enterprise űrhajó vagy mi.
    Ez az Y520 csak egy lájtosabb kiadás: i5 7300 és Nv1050 4gb ,256ssd 1T hdd és 8gb ddr4 ,FHD ips (elég gyenge egy ips panel van benne) és a siralmasnak látszó hűtése ezt a konfigot elfogadhatóan kordában tarja:
    cpu stressz + szőrősfánk 20 perc cpu 81 és gpu 71 fok max értéket produkált :F .
    Rise os the Tomb Raider magas beállítások mellett 1 órányi játék átlag 40 fps : Cpu 72, Gpu 65 fokos max értékeket hozott ,de most csak 23 fok van a műhelyemben így ezek az értékek a nyár közepén már nem lesznek tarthatóak.
    Egy kérdés még maradt a géppel kapcsolatban ,merthogy nem volt időm belenézni -- pasztázva vót e és ha igen mikor és mivel ?
    Jó lesz ez az Y520 majd valakinek Fortnite-ra vagy valami hasonló gyermekjátékra :) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák