Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Bluesummers #25707 üzenetére

    Nem a vám a sok hanem az áfa. A csomag 12 000Ft felett már áfa köteles....(45,1 - 150 € (~42.300 Ft) között vámmentes, de 27% ÁFA terheli) Rám ez érvényes, de a lényeg nem itt van, nem a pénz. Elb@szták hogy rossz címre küldték a legvégén és én ezt most kihasználom, ha tudom. Ebay szabály szerint csak a rendelés címére mehet ha jól emlékszem. Persze panaszt tettem és már visszajelzés is jött. Tanulják meg az ott dolgozók komolyan venni a munkájukat. A levelezésemet nem osztom meg senkivel....offfff

    Ez nem olyan hőcső, annál drágább és 2db-ot kértem. Legközelebb egyesével praktikusabb lesz tarifa miatt. :)

    "Hőcső Slim Flat Rugalmas könnyű hajlítás

    ***** Brand New - Ausztrália Stock ****

    Ideális a vékony, kicsi és lapos készülékekhez, ami potenciálisan kiküszöböli a költséges ventilátort és hűtőbordát
    Csökkenti az energiafogyasztást, a zajkibocsátást, a termékvastagságot és a költségeket.
    Eltávolítja a forrást a hőtől, és közvetlenül az alvázra vagy egy külső hűtőbordára szállítja.
    Jellemzők CPU hűtő, LED, GPU hűtők, hi power modul.
    Csökkenti a szellőzőnyílások szükségességét, és csökkenti a por bejutását (nincs szükség levegőszűrőkre) és statikus.
    Munkaviszony, aceton.
    A látens hőenergiát fázisváltással áthelyezi egy 1050-es alumínium zárt tartályban.
    Megnövelt hővezetőképesség vs réz hőcső
    Könnyű súly, nagyfokú megfelelőség
    Wick szerkezet horony
    Ha szükséges, lépjen kapcsolatba velünk további adatokkal
    Az itt bemutatott valamennyi jellemző jellemző érték, és nem garantált. Ajánlott az alkalmazás alkalmassági vizsgálata."

    Aztán majd elválik, aki mer az nyer. Ha nem próbálom ki sose tudom meg mit hagytam ki.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák