Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz kreten67 #13410 üzenetére

    Nem tudom pontosan, abból amit mondtak a chip-el együtt 40e körüli plusz kiadás (összvisz 140e akkor). Viszont ha sikerül akkor az mxm gtx 880m még mindig nem volt ráfizetés beszerzésileg. (A korábbi beszélgetésünk után jelentkezett privátban vki a városomból és emiatt meggondoltam magam.)

    (#13411) Muerte75: Lehet, de talán az is javítható. :) Mindenesetre muszáj megpróbálnom, elvi kérdés. Mindent vagy semmit.

    (#13412) VANESSZA1: Állítólag úgy kellene hasítania mintha új lenne, ezért is éri meg nekem ez a próba, vagyis nem csak email-re lenne használható. Arról nem beszélve hogyha bejön a következő kártyámat lehet egy gpu chip társaságában rendelem majd meg :D, ha nagyon olcsó a hírdetés.

    Most mit kell ezen csodálkozni mennyi az annyi, a gamer laptop világ nem olcsó dolog ezért próbálunk ügyeskedni, jól kijönni belőle, ami nem jön össze mindig. Az biztos mióta váltottam asztaliról laptopra sokkal izgalmasabb az életem. :DDD És sokat tanultam eddig.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák