Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz #76500480 #79962 üzenetére

    A rossz mozdulat mellett szerintem a túlterheltség. A cipő ennyire nem vág talán haza.
    Amennyit lefutottál egymás után, meg mellette az evezés, szépen leamortizált.
    Már időnként én is érzem az achillesemet, de aztán futás közben bemelegedik.
    Az igen, még a kar is tud ennyire izzadni?
    Tényleg van a csuklóra húzható izzadságtörlő megoldás is. Bár amennyit itt mi izzadunk az is hamar telítődne.
    Igen, én is figyelem az akciókat, nem szeretnék 60-at kiadni cipőre.
    Amiben futok az most 30 újonnan. Valahol majd engedni kell, mert ami pont kell az nem lesz leárazva.
    Ami meg nem tetszik minek vegyem meg? Kaptam már meg, hogy miért válogatok? Azért, mert megtehetem, ez már nem az a világ, ahol bementél a boltba és volt két márka.
    Most utazhatom oda-vissza 120km-t. Legalább felpróbálok minden márkát és kiírom, hogy melyik, milyen méretben megfelelő. Cipőt is veszek, gondolom így nem lesz bántó, meg nem azért fogok ennyit utazni, hogy csupasz lábbal térjek haza.
    A vízveszteség ismerős, kb. 2kg-ot szoktam fogyni hosszúk után.
    Inkább kétszer megyek idén, tavaly voltak ilyen őrültségeim, hogy 34-ben nekimentem. Jó nagy marhaság volt. Ez már nem edz, hanem rombol. Fejfájás, szédelgés, kiszáradás.

Új hozzászólás Aktív témák