Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefyY

    őstag

    válasz HKorn #79443 üzenetére

    ...a legtöbb embernek futás nélkül is megy, láthatod. ;) :DDD

    "Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz HKorn #79443 üzenetére

    Ezért mondom, hogy anyagcsere kérdése is. Én beálltam egy 72-73 kg közötti egyensúlyi állapotba, ami a 175 centimhez akár ideális is lehetne, de az az igazság, hogy még volt rajtam zsír bőven. Onnét viszont egyszerűen képtelen voltam továbblépni. Reggel 100 fekvőtámasz minden nap, fizikai munka, + napi 10-12 km minimum, heti 2 hosszú (16-24 km). Ha egy hetet, vagy kettőt visszavettem, mert nyaralás, vagy betegség, vagy bármi, azonnal 1-2 kg plusz, leadni meg nem 1-2 hét, ahnem 1-2 hónap kell. Elég frusztráló. Koplalni meg ilyen terhelés mellett nemigen lehet, ahogy te is írod.

    Jó, most megint 79 kg vagyok, innét olyan 74-75 körülre viszonylag egyszerűen el tudok majd jutni, ha végre rendesen tudok mozogni, utána viszont minden deka szenvedés, heti 15-20 óra aktív edzés mellett is (plusz melóban alsó hangon 10k lépés, meg gyakori árumozgatás).

    Közben van kollégám (kb egyidősek vagyunk, kicsit talán idősebb is), aki csak reggelire 3x annyit eszik, mint én, és az csak az egyik reggelije a 3-ból (plusz folyamatosan tolt banán, joghurt, meg keksz), a mozgás annyi, hogy kb annyit jár mint én, de emellett annyi az edzése, hogy napi 2x5 km munkába, meg haza a pedelc-kel, és panaszkodik, hogy nem tud hízni. Mind mások vagyunk, na.

    Jimpo: Én rohadtul nem így néztem ki 71 kilósan sem. Futással 70-ig tudam lemenni, ott már majdnem eltűntek a hurkák, meg a férficsöcsök. :(

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák