Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz #64052736 #63628 üzenetére

    Nem, nálam nem jön ettől a só. Már, ha nálad tényleg az volt, nem kammerolsz itt nekünk, közben meg akkorát futottál, hogy a gatyóba durrantottál! ;] Nah, ERRE még Tom is büszke lenne! :D

    Szerencsére én nem nagyon szoktam izzadni. Persze minimális nekem is van, de másról szakad, míg rólam épphogy csordogál. a minap épp taliztam szembe egy falubeli futóval, mint utólag a Garminról kiderült, ugyanannyit futottunk, csak én kicsit gyorsabban, magasabb pulzuson, de amikor összefutottunk és pacsiztunk egyet, szó szerint csattant a kezemen az izzadtsága és a sapkájáról csöpögött lefelé... Rajtam meg alig volt valami egészen eddig, mert itt beterített az ő izzadtsága.

    itouchfan: elengedtem már, írtam. Én sokkal egyszerűbben működök, nem tudok elvonatkoztatni a többi tantárgytól. 20 pont kettes. 40 pont 3-as, 60 pont 4es... és így tovább. Te mennyit értél el? 20 pontot? Okés, most kapsz egy ötöst, mert a múltkor csak 2 pontot értél el. NÁLAM ez off! De értem, amit írtál, csak nem értek egyet vele. És sosem fogok, ezért is engedem el, inkább fussunk!

    Mellesleg múltkor láttam egy versenyzőt, indult a maraton világbajnokságon. 5 óra 11 percet futott, de a végén ő lett a világbajnok, Kipchoge is gratulált neki, hiszen korábban 6 órán túl futotta! ;] Kipchoge meg balfasz volt, mert "csak" 1 percet javított, így futott 2 óra 3 percet. Veszített... :D

    [ Szerkesztve ]

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák