Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz dabgergo #42848 üzenetére

    Ezt simán okozhatja stressz is, még ha direktbe nem is érzed.

    Nekem ugyanez volt november-decemberben amikor munkahelyet váltottam. Saját elhatározásból, korrekt előrelépéssel, sokkal jobb feltételekkel rendelkező céghez váltottam, szóval 0 kockázat, semmitől se kellett félni, de 7 év után tudat alatt mégis stresszel valamennyit az ember, hogy feladja az addigi biztos pozícióját egy bizonytalan előrelépés reményében. Minden esetre a helyzet ugyanez volt, érthetetlenül magasabb volt a pulzusom mint szokott, aztán ahogy megtörtént a váltás és lement a szegedi félmaraton is, lekerült rólam minden mentális teher és minden helyreállt.

    Szóval simán lehet, hogy nálad is valami ilyesmi játszik be, amit amúgy "átlag emberként" észre se vennél, csak azért látod, mert folyamatosan számokban méred a teljesítményed és kitűnik. Bőven elég hozzá ez a 24/7 vírusos nyomasztás, ami ömlik minden csatornán az emberre... már rosszabbul alszol, nem tudod megvenni a boltba a szokásos cuccaidat, mert az idióták kényszeresen felvásárolnak mindent, stb..

    Start with a whisper, end with a scream!

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz dabgergo #42848 üzenetére

    Na az a garmin vo2 nem sokat er,max alapozasnal viszonyitani az elozo periodushoz.Nekem adott mar 72-tol 65ig mindent es egyik vegletnel sem voltam annyival jobb a masik veglettol.
    A legviccesebb talan az volt,amikor a predicted felmaraton 2perccel lassabb volt,mint amit aznap versenyen kifutottam,es a verseny vegere a vo2 maxot meg lejjebb rakta (meg lassabb versenyeket jelezve) :W

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák