Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz danielsz #37914 üzenetére

    Hat az xar,keress valakit es heggesztesd ossze,h lehessen hasznalni.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • bencze

    senior tag

    válasz danielsz #37914 üzenetére

    Hát érdekes ez a sérülés dolog, én is ősz óta hordozok egy "kis" problémát, külső boka alatt égő fájdalom, talán novemberben bicsaklott kifelé a bokám egy tempósabb ereszkedőnél a Pilisben, kicsit fájt de nem volt gáz, utána sokáig használtam úgy, hogy kicsit éreztem... aztán egyre rosszabb lett, pihentettem meg minden, továbbra is ha futok akkor elkezd fájdogálni, erősen sosem fájt de néha lépésnél érzem még gyaloglásnál is. Enyhe kocogásnál nem is érzem sokszor pedig de valami biztos nincs rendben. Sima ín erőltetésnek sejtettem mert soha nem volt semmi akut fájdalom, duzzadás vagy semmi az égvilágon de ha olyan kis dolog akkor miért nem múlt el réges régen?...
    Kellene fussak egyre többet, kimaradt az alapozás, kellene fogyni 5 kilót és visszamenni a hétközbeni 10km, hét végi 20km alaphoz hogy lehessen onnan valamit elkezdeni, de már hónapok óta próbálom és nem megy. Lassan a maraton csömör is kezd elmúlni, futnék rendes mennyiségeket néha egy-egy tempó is jöhetne vagy fartlek (vo2max és gyorsabb résztávot még mindig nem kívánom...).
    Mindennek tetejébe külhonban vagyok, orvos biztos van itt is de azért nem olyan egyszerű, hogy kiguglizok valami sportorvost, még a biztosításom sincs meg.
    Na mindegy... most nem ez a legfontosabb csak olyan de olyan jó idő van esténként, most lehetne kifutni a világból is.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák