Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78687232

    törölt tag

    válasz mukibuci #33659 üzenetére

    Voltam, 7 km-en tereltem egy jó barátomat, 42 perc körül fejeztük be, amivel ő maximálisan elégedett lehet. Élveztük, jó volt a pálya meg úgy az egész feeling ütött.
    Viszont! Beálltunk a 7K-s sátor sorba felvenni a táskánkat. Nem akarok hülyeséget mondani, de kb 22.50 körül mentünk a sor végére ami már akkor is elképesztően hosszú volt, sebaj. A vonatom úgyis 23.40 környékén indul, simán elérem. 23-ra értünk a sátorhoz és kb 50-re lett meg a táskám, az sem a szervezők jóvoltából. Egymásra be voltak baszva a cuccok, az 5-6 ember pedig egyesével üvöltötte a számokat. Én is bekerültem a sátorba, mégis vártam a sorra kerülésre, ezzel ellentétben sok futó bement a halom közepébe és le se szarom mert nem az enyém elven átgázolt minden táskán, igazi suttyóság volt mindkét oldalról. Végül valaki mellettem mondta hogy ezek rendszertelenül vannak, jó átmentem a másik oldalra és ott egy külön kosárban volt az én holmim, szerencsére nem túrták szét. El sem tudom képzelni meddig kellett várnia xy illetőnek, mire megkapta a saját tatyóját.
    Érdekes, ezzel a rendszertelen (szar) érték megőrzéssel néha találkozok, a Night Run felkerült a dobogóra ilyen téren.

    Az eredményhez gratulálok, szerintem elviselhetetlen hőség volt.

Új hozzászólás Aktív témák