Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyurci97

    csendes tag

    válasz tothjozsi96 #7450 üzenetére

    Köszi a részletes választ, sajnos nem lettem boldogabb.

    Anyám megerősítette, hogy nem akar benzines fűnyírót, így azt a vonalat végérvényesen elengedem, főleg mivel a fent említett Royal ma végérvényesen meghalt (legalább is én nem vagyok hajlandó vele többet szenvedni).

    Marad az elektromos, amiből látszólag nem igazán van jó megoldás. Most délután kicsit körbelépegettem a kertet, van ez inkább 150 - 200 m2. Az akksis megoldás továbbra se a szívem csücske, főleg amilyen drágák.

    ELM4621-ből pont van egy használtan itt Baján 75 ezerért, elviekben azt is azért árulják, mert túl nagy / nehéz az időskorú tulajnak, kb. 2x volt használva. Lehet érdemes volna ránézni, de 30 kiló, böszme (de legalább acél és ahogy írtad, ebben ezek szerint még egy fokkal kevésbé suttyó motor van).

    Néztem a Husqvarna LC 141C-t, de ezek szerint az se jobb 105 ezerért.

    Nem tudom mi maradhat valós opciónak, lehet el kell fogadni, hogy ezek pár évente cserélendő, ótvar cuccok.
    Jövőhéten Lidl-ben lesz ParkSide elektromos 45 ezerért, ami 1500W és 36 cm.
    Ugyanígy lesz Aldi-ban FERREX elektromos 50 ezerért, ami 1800 W és 44 cm.
    Nem tudom melyik a kevésbé gagyi, FERREX-ről még nem hallottam, a ParkSide egyes termékeiről mondták már nekem, hogy teljesen vállalhatók. 3 év garancia van mindkettőre.
    A FERREX talán egy fokkal szimpatikusabb a nagyobb teljesítménye miatt.

Új hozzászólás Aktív témák