Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Sziasztok!

    Alapvetően játékhoz keresek fülbe dugós fülest, mert az eddigi hyperx fejhallgatóm normálisan meg nem tisztítható fejpánt párnájától mindenféle kiütéseim támadtak. A másik gondom a hyperx-szel, hogy a külső hangok elnyomása gyakrolatilag nulla és heti két-három alkalommal több órán át amennyire csak lehet, ki kellene zárnom a külső zajokat, akár még úgy is, hogy nem hallgatok közben semmit, de valami normális füldugóként működik a fülemben. Illetve annál jobban, mert még nem találtam olyan „normális” füldugót, ami ténylegesen bevált volna. Ezügyben lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen.
    A monitorom (Gigabyte MQ270) hangkimenete a csatlakozási pont, 3,5-ös jack, semmi hifi.
    Olvasgattam a teszteket és a Sennheiser I 200 leírás alapján jónak tűnik, de ha tudnátok csak kicsivel gyengébb de olcsóbb verziót, megköszönném. Árban ez a Sennheiser még belefér, ennél följebb nem igazán mennék, de ha van sokkal jobb, nem sokkal drágább, azt elfogadom.
    Ismétlem, a fő elvárás a minél jobb külső zaj kizárás.
    Vezeték nélküli, aktív külső zaj elnyomó nem jöhet szóba, mert bár a PC-men van BlueTooth, az Xboxon nincs és nem szeretnék ketyerénként külön fülest. Plusz a késleltetés játékoknál nem buli.
    Zenét is szoktam hallgatni, főleg hard rock (Deep Purple és hasonlók), vagy kissé elvontabb (Pink Floyd, Jethro Tull, King Crimson), de belefér a Queen is. Komolyzenét nagyon ritkán, modern tuc-tucot csak ha nem tudom kikerülni.
    Előre is köszönöm.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák