Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #71548 üzenetére

    Az hogy megveszel egy kész armatúra köteget, vagy egy jól bevált kapcsolást megépítesz (mondjuk egy CI22955 + TWFK párost egy bevált váltóval) az még nem építés...az építéshez elég sok minden kell...

    A már említett IEC711 coupler-en és egyéb komoly mérő műszereken kívül baromi nagy tapasztalat, hogyan viselkednek az armatúrák, hogy viszonyulnak egymáshoz, milyen akusztikus csillapítás mit tesz velük...stb...ez egy szakma, kóklerkedni nem akarok...átépítek ha kell, kisebb modifikációkat megcsinálok (mint most az UM Pro50 esetében) de komplett fejlesztésre nem vállalkoznék...főleg nem annyi armatúrát figyelembe véve...ott már a bekerülési költség is jóval 1000 dodó fölött lenne és akkor még a közösítőkről még nem is beszéltem...

    Ha az életem tenném rá és bekerülnék mondjuk a Microsonic-hoz (bár ott azért nagy fejlesztések nincsenek a fülmonitorok környékén) akkor az egy jó bázis lenne...lengyeleknél 3 nagy cég van, mindegyik baromi jó monitorokat csinál, egyikük meg is nyerte a nagy fülhallgató tesztet most a hedfin...persze szerintem volt ott zsírozás bőven :)

Új hozzászólás Aktív témák