Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz kemcso #56038 üzenetére

    Tesóm ma ment ki cangázni és segítséget kért.. na egy manual nincs amibe jelölve lenne a Left és Right vagy magán a fülesen a jelölés megléte fel lenne tüntetve :)) , megfogtam a kezembe és mondom.. én nem vennék ilyet és ő is mondta, hogy nem tetszik neki, de a hangja az jó! A fülébe sem passzol, mert ha túlságosan belenyomja akkor jó a hangzás, de abban az esetben a füle megfájdul (nem a hangerő miatt, hanem kényelmetlen számára a gumis rész) mondtam is neki, hogy a gumis részt azt ki kell tapasztalni és felhelyezni azt ami a füléhez megfelelő! (az a gumi anyagminősége is nem igazán megfelelő...mintha a melegbe olvadna és ragad!? :F ) :(

    (#56040) Nigér: már 6+ éves az IE7 és kicsit kopott, de a hangzása ugyanaz mint új korában, de gondolkodom a váltásán, de a pénz amibe egy hasonló kerül... na az nem kevés! :P
    /P.Ü. -be várom az ajánlatod!/ :P ;]

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák