Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crazygoat

    tag

    válasz Fricó #305 üzenetére

    Hello!
    Mogyimi a 290-es hozzászólásban el akarja adni a Plugját 4k-ért.Amúgy zárt fülhallgatót nem találsz 2-4k-ért.6k-ért a Plug a legolcsóbb és nagyon megéri az árát.De már kifejtettük néhányan hogy csak megfelelő lejátszóval, amivel megfelelően be tudod állitani az EQ-t, meg mély-magas kiemelést, meg ilyesmiket.Alapból tényleg szarul szól, de megfelelő beállitással nagyon fasza.Nézz át iAudio fórumba, ott eléggé ki van tárgyalva a Plug.Mogyiminek ezekszerint nem tetszik, de szerintem egy nagyon állat füles.Iszonyat mennyi mély van benne, de nem nyomja el a többit frekit sem.Én nagyon jó az érzékenysége, ergó nem kell hangosan hallgatni.Meg persze a zárt mivolta miatt sem kell hangosan hallgatni.De sima fülhallgató soha nem fog megközeliteni egy zártat.És 2-4k-ért nem kapsz újonnan zárt fülest.És a Plug után én személy szerint már undorodom a sima fülhallgatók cincogós hangjától.Egyszerüen élvezhetetlen a Plug után.És néhány nap után már kényelmes is.Én a kisebbik ''szivaccsal'' használom, de mostmár szinte nem is érzem hogy a fülemben van.Amúgymeg 6k-t ne sajnálj egy Plugért.Ha meghallod kárpótol mindenért és soha nem akarsz majd sima fülhallgatót.Kb innen kezdtük el kitárgyalni a Plugot.
    [link]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák