Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz p_adam #92669 üzenetére

    Az AD700X meglepően jól szól a FiiO e10k-val (szvsz jobban mint a JDS Labs Atom Stack-el, ami elvileg ugye jobb kéne hogy legyen, mint az e10k... :U ). Szóval igen, ebben is van valami...

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

  • lapalapa

    senior tag

    válasz p_adam #92669 üzenetére

    KNG többek között azt írta igényként, hogy legyen nagyon nagy tér, meg legyen nagyon valósághű a hang.
    Két dolog van amit nagyon nehéz szerintem megvalósítani konzerv zenében, a nagyon nagy teret és a nagyon valósághű hangot. Aki tudja hogy kell, az meg is kéri az árát. Ehhez sajnos nem elég szerintem kb lemásolni valami neves cuccot, vagy kinézni a dac chip-hez ajánlott gyári kapcsolást és azt megvalósítani ahogy a chifi-ben szokás. Általában a komolyabb gyártóknál egy csomó innováció van a termékben, amitől az olyan lesz amilyen pl: Chord.

    "Pontosan azok a high-end fejhallgatók nem nyerték el a tetszésem, amik "korrekcióra szorulnak", mikor mások teljes nyugodtsággal szólnak olcsó DAC-al meg tranzisztoros erősítővel is."
    Ezt az állapotot kell mindenképp megőrizni, és véletlenül se szabad meghallgatni valami tényleg jó cuccot, épp a megfelelően nyitott lelki állapotban, épp a megfelelő zenén, mert akkor úgy jársz mint én.
    Az ismerősöm q.drága BMW-jénél már okos voltam, nem próbáltam ki, pedig ott lóbálta az autó kulcsot az arcom előtt...
    Lehet hogy tök nincs igazam, de ez az én valóságom.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

Új hozzászólás Aktív témák