Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az Én nevem

    csendes újonc

    Sziasztok, Udv mindenkinek ! Tudna nekem valaki segiteni? Szerintetek milyen lehet ez az [erosito] ? Jelenleg egy [ilyen] erositom van, de most hogy elorelepes tortent a rendszer tobbi tagjaval, semmikepp sem maradhat..
    Amit eddig beszereztem:
    - Raspberry Pi 3b+ egy ifi ipower [táppal] és jelenleg Runeaudio fut rajta ( ha valaki tud jobbat, kérlek szoljatok)
    - Allo Boss [DAC] v1.2 egy [ilyen] lineáris táppal
    - A hangfalam pedig valami regi Interaudio 8ohm 60 watt. szerintem egyelore meg megteszi, habar az is hozzatartozik az igazsaghoz hogy egyaltalan nem ismerem a hatarait mert egy ilyen zajos erositonel nem tudom eldonteni hogy most igazabol hol is van a baj, csak azt tudom hogy nem esik jol hallgatni igy a zenet.

    Szoval akkor a kerdesem az lenne hogy szerintetek passzolna a fent emlitett erosito es hogy milyen tapot vegyek, erdemes-e esetleg neki is egy linearis tapot. Ugyanakkor szerintetek milyen valtoztatasokat kell veghezvinnem hogy tobbet kihozzak ebbol a rendszerbol mert megmondom az oszintet eddig semmi eredmenyet nem latom a befektetett penznek. Segitene-e ha külon konnektorba dugnam a tápokat vagy milyen egyeb otlet/modszer letezik hogy megszuntessem a zajt.

    Nagyon szepen koszonom, barmilyen javaslatot szivesen meghallgatok.

Új hozzászólás Aktív témák