Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiXoN008

    tag

    válasz kekegsm #1587 üzenetére

    Nemár hogy az X200 ilyen szar?
    Haveromnak egy Asus gépe van típust nem tok, de részleteket igen Cel 1,5 GHz, 512 Ram, i865G, Intel Extreme Graphics 2 és ő NFSU2-zött és meglepödtünk mert a NFS MW meg gyorsabban futott, jó tény, hogy nem úgy mint az én X700-asomon, de anno az adott gépen az MW jobban futott. Egy másik haveromnak meg egy másik HP gépe ő lazán jáccik az NFS U2-vel már elég jó beállításokkal ilyen notin: [link]
    Igaz X200-ast nem láttam még, de nem hiszem hogy az Intel megoldásaival szemben ennyire rossz lenne.
    Az alap kérdésre visszatérve, az viszont tény hogy X700 ha jáccani akarsz, de akkor ott a melegedés, én is anno azt választottam, aztán rájöttem hogy már nem is jáccok igazából annyit, szóval most lehet egy kisebb duálprocis notinak jobban örülnék, na jó nem mert néha azért egy BF2- tolok. De mielött notit veszel gondold át többször, én ha már ennek tudatában vennék notit azt a funkciót hogy játékgépként a notit nem vettem, bele többen írták is hogy nem arra való és én is rájöttem.

    Egy más kérdés a 1437,1667 tulajok és hasonló parammal rendelkező géptulajok felé. Nektek nem ''izzad'' jobban a notitok ebben a melegben mert én már lassan féltem mert a 27-28 fokos levegő nem igazán hűtheti dolgokat úgy ahogy kéne, elgondolkozok egy coolpad félén vagy valami házi gyártmányon a nyárra :DDD

Új hozzászólás Aktív témák