Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz Stauffenberg #37200 üzenetére

    "illusztrátorok"
    ezt egyébként utána én is átgondoltam hogy félrevitt hogy én is, a környezetem is más léptékű projektekkel dolgozik, de nyilván nem szabadna erre szűkítenem. Szóval ha pl. valaki tetoválásokat vagy hasonló kisebb grafikákat tervez (most csak példa volt, nem degradálni szerettem volna), végülis simán el tudom képzelni hogy egy tabletre szavazzon.

    "Egyszerűen nem olyan egy nagy doksit két ujjal tologatni, nagyítani, forgatni, mint iPad-en."
    Nem, itt is (és a lag-nél is) viszont úgy tűnik elbeszélünk egymás mellett, egyáltalán nem ilyenekre gondoltam (a wacomnál pedig sem a cintiqről, stb, tehát ami a kijelzős termékek, ezeket én szóba sem hoztam, de ezt szerintem már írtam)

    Szóval visszavezetve a témát kimondottan a fotózáshoz/utómunkához, én a wacomot két fó dologra használom portréretusálásnál: dodge&burn és nagyon finoman felépített színátmenetek. Ezekhez baromi precíz, baromi érzékeny, és hibamentes, azonnali átvitel kell. Na _ebben_ mondom hogy amiket én hallottam abban nagyonis érezhetően rosszabb ha ezt egy ipaded akarná csinálni valaki mint ha wacom tableten (tehát a wacom tablet, nem a display vonal!) De mindegy, ebben akkor nem tudjuk egymást meggyőzni (végülis nem is kell), viszont a közeljövőben annyiból majd vissza tudunk rá térni hogy ahogy írtam, más miatt de be kell szereznem az iPadhez egy Pencilt, és akkor majd összehasonlítom milyen ahhoz képest mint amikor a Wacom Intuos Pro-val retusálok.

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák