Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    Szasztok, megkérdem itt is a másik tápos topik kicsit halott.

    Szal adott két ugyanolyan gép, bratyómmal tök egyformát vettünk, FSP raider 550w.
    Nem lakunk közel egymáshoz így tegnap nem vittem át a sajátomat csak meglestem, de nem indult a gépe, annyira nem hogy fel se pörögnek a ventik, sőt még a hálózati kábelnél a ledek se pislognak pedig ahhoz be se kell kapcsolni a masinát...
    Elöször letéptem a power sw-t csavarhúzóval próbáltam bekapcsolni hátha a gombja szar de semmi.
    Oszt letéptem mindent a tápról, csak a lap maradt rajta, még a VGA-t is kiszedtem mert van alaplapi, de VGA nélkül is bekéne kapcsolnia max pittyeg, de semmi. Szerintetek jó eséllyel a táp pukkkant el vagy inkább a lap? Lehet kevés a gépnek ez a táp? i5-4570 + r9 270x 8 giga ram + 1 hdd +1 ssd van benne, én úgy számoltam hogy a vga csúcson 225w-ot eszik a proci meg 84w-ot ez 309w + a többi cucc ami 50-nél nem hiszem hogy többet kajálna, ez kb azt jelenti ennél a 80+ tápnál hogy vagy 80-100w-nak kéne maradnia tartalékba...

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák