Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Quasi_modo #6610 üzenetére

    Én tudom hogy te mire gondoltál, de elárulom azt is hogy sok minden már akkor megfogalmazódott bennem az I8910-el kapcsolatban, amikor még nálam volt, bár ennek nem adtam hangot, mert türelmesen vártam hogy jöjjön egy frissebb firmware. Vártam és vártam, hogy az általam tapasztalt hibákat javítsák, de nem láttam rá semmi esélyt. Mint mondtam már, a képek kifelé haladva sokszor lettek homályosak, a videó 720x480-ba se tudta azt a folyamatosságot amit pl. az 50k LG Arena, az 1280x720-ról meg nem is beszélve. Eladtam az LG Arena-t azért, hogy 60k hozzátéve vegyek egy multimédiában erősebb telefont, de igazából nem azt kaptam amit vártam a multimédiás telefonok királyának kikiáltott I8910 HD-től.
    Az alapjai és a hardvere nagyon jó, de elqúrta a Samsung a support részével. Majd 1 éve jelent meg, és hivatalosan még mindig nem érkezett rá javítás a mi régiónkra. Hozzávetőlegesen I8000 O2-re havi 2db új ROM-ot kapunk, csak hogy legyen viszonyítási alapod. Ezt tartom én support-nak. :U
    Tehát nagyon jó lenne az I8910, ha multimédiában tényleg a legjobb lenne, mert ugye hardveresen minden adott hozzá, csak sajnos a szoftveres háttérről feledkezett meg a gyártó. A hardver meg normális szoftver nélkül.. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák