Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoMagix

    addikt

    válasz stillmatic #16970 üzenetére

    Így vagyok ezzel én is, A800 az a szint amit nagyon tudok élvezni és nekem is itt van a legtöbb autóm tuningolva!
    S1 még elmegy, de az S2 szintet már nagyon nem szeretem.
    Most, hogy említed nem is rossz ötlet alternatív pályák után nézni. nem szoktam, de rájuk nézek majd!

    más:
    Elkezdet elhúzni a bal joy, néha lefelé néha jobbra beragad, szétszedtem és kitisztítottam, de nincs javulás! Kb. 3 éves és sok forza túra van benne, nagyon jól bírta idáig!
    Cserélni kellene a bal kart vagy vegyek új kontrollert?
    Ja, most jutott eszembe, amúgy van egy zsír új fekete is amit még az X-hez adtak!

    [ Szerkesztve ]

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz stillmatic #16970 üzenetére

    Szerintem mivel a fejlesztőknek ez hazai terep, ezért inkább az volt a prioritás a pályadizájnnál, hogy visszaadják a brit másodrendű utak hangulatát, aztán odaadták a térképet, a versenyeket tervező csapatnak, hogy nesztek csináljatok rá versenyeket, azok meg megpróbáltak valamit ahelyett, hogy visszaadták volna az egészet átdolgozásra. Mindenféle valódi farmok, cottage-ek, várak, strandi bungallók, azok benne vannak tökéletesen lemodellezve a játékban, de olyan kanyar ahol kulturáltan lehetne előzni, nem nagyon. Pedig tudnak pályát tervezni, mert a két DLC egész jól sikerült, a Motorsportba is volt pár egész jól sikerült (egy Rio-t bármikor lecserélnék Edinburgh-re) nem valódi pálya, és bár az előző Horizonból én csak a demo területét jártam be, de mintha ott is kevesebb lett volna az olyan kanyar, ahol inkább a pálya ellen kell küzdeni, mint az ellenfelekkel. Egyébként angliában nagy kultusza volt/van, az ilyen nem túl erős, de agilis kocsiknak, mint a Mazda MX5, és azon a szinten tényleg nem olyan nehéz elnavigálni a pályákon, még úgy sem, hogy tele van minden kanyar kisebb nagyobb bukkanókkal, kifele dőlő részekkel, csak a játékban ezek a kocsik jellemzően D és C osztályúak, esetleg alulról súrolják a B-t, a játékosok többsége meg A-ban vagy afölött játszik, mert multi nagyon nincs is az alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • Daw93

    senior tag

    válasz stillmatic #16970 üzenetére

    Én csináltam magamnak pár útvonalat, mert én is untam a meglévőket. Szerintem vagy 3x ennyi verseny kéne alapból (aszfaltos, esetleg földutas, nem a bemákolós fajta terepverseny)
    El tudnék képzelni egy olyan dlc-t, hogy az alap maphoz hozzáadnának vagy 30 db új versenyt, meg a dlc mapokhoz vagy 15-15 db-ot.
    A játékosok által csinált pályákkal meg az a gondom, hogy a 80%-a olyan, hogy direkt van benne az elején egy kis turpisság, ami az AI-t összezavarja, és azután egyedül végigmenni az első helyen értelmetlen. Vagy csak simán szar fos pályákat szerkesztenek, ami áll 2-3 db 5 km-es egyenesből meg 3 kanyarból. Kevés jót találni.
    Akit érdekelnek a custom pályáim:
    Nem tudom, hogy melyik nickkel lehet rákeresni, talán a régivel csináltam oket, de lehet az újra is kidobja.

    GTA Online: Daweee93

Új hozzászólás Aktív témák