Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz Daw93 #9961 üzenetére

    Azt a végtelen pénzt, amit el lehetne költeni gépezésre... Mindig jön ki valami, amin elgondolkodik a játékos, hogy "hmm, ez de jó is lenne". :D

    Én egy gagyi gépről váltottam anno sok éves technológiai fejlődés után i3-ra 4GB rammal. Akkor már menő volt az SSD és egy irodai gépet akartam magamnak, ami rendkívül csendes, ezért még vettem egy nagy passzív hűtőt is. Bekapcsoltam, egyet csippant és zéró hallható hangja volt. Boldog voltam! Aztán elkezdtek hiányozni a játékok... Vettem VGA-t, majd sorban kettő másikat. Akkor már kellett 8GB RAM meg egy i5 is. Ez már melegszik, kell +3 drága csendes venti. Sok a program, jó lenne egy nagyobb SSD. Akkoriban újdonság volt az 1080p, megnőttek a poresz fájlok, játékok és filmek méretei, kellett 3TB HDD (nem mind arra :D). Aztán megint VGA, +8GB RAM, aztán már táp is. Már egész jó volt a gép, de megvettem az 1070-et. Azt mondták, i5-tel baromi jó lesz. Nem lett! Kellett egy i7. Aztán, hogy kerek legyen és ne WD Green-en akadozzanak a játékok, befektettem egy Blackre is. Most meg lehetne új monitort venni... :D Az csinálja jól, aki összevárja, hogy legyen pénze és egyszerre vesz meg mindent, nem évek alatt költ el többet az egészre, mert mindig csak kicsit upgrade-eli. :D

    sanko1977: Köszi! Azóta tapasztaltam, hogy alapvetően elég gyorsan, kb. 10 perc alatt kikapcsol magától, szóval nem szívja hosszabban az akksit, mint muszáj lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák