Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz parandroid #27304 üzenetére

    az mindegy. de 4millákért szórják. ..szóval azért még mindig nem hugyérszarért
    floatr tény, én eléggé rutinos vagyok már, de simán tud működni egyébként.. persze, vannak tipusok, amik nagyon ritkák. a 4-ben volt a jó kis capri FE-k, vagy a 812-ők voltak, hogy sokáig nem voltak fent, még max árakon sem.. a pre-order -ekről már nem is beszélve. ..azokat sem volt érdemes ott keresgélni igaz, parandroid? : )
    figyelgetni kell, meg fel kel nézni pár naponta újra meg újra, mert ezek mindig változnak. a Capri sem volt sokáig, aztán egyszer csak volt h 4et is bezsákolt egyszerre valaki, topikban írta.. vagy a jó kis Pista-láz, főleg amikor a forzaboltba is felkerült. akkor, meg utána jó ideig pörögtek és érthetetlen módon max árakkal, 11 és 20millákért. de mivel a bótba is berakták, így durván pörögni kezdett és percenként volt kb 1db, vagy néha 2-3 is, minimáláron (~110k). nyilván azonnal, mint a vércsék már vitték is.. hogy aztán hogy nem, történetesen pár perc múltán ugyanaz már fent is volt újból, egy 20acskáért.. : ))
    akkor kerestem én is szemtelenül gennyesre magam emlékszem, a 4ben, pár este alatt.. valami 100mill-t gereblyéztem össze, a ~negyed óra nyomkodás/esté-vel.. a végén már meguntam magam is az átvétel/átfestés/Fpontok rojtosra kiszívása/újra felrakás-metódust, azért hagytam abba csak
    de, egyébként vicces is volt, mert pont a Pista volt az az egyetlen jutalomautó, melyet én magam is becsületes kispolgári módon, a versenyek teljesítésével kaptam meg - ha jól rémlik, épp Kisgépkezelő-vel együtt csináltuk.. :) az jópofa volt
    akkor is már kb így álltam a dolgokhoz mint most, de akkor ő megfogta a kezem és azt mondta, márpedig most jössz, velem és együtt megcsináljuk a hülye Pistádért, amire annyira vágysz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák