Hirdetés

Aktív témák

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    Ralfot nem a pénz motiválja

    A német Ralf Schumacher, akit az elmúlt időszakban rengeteg kritika ért látványosan hanyatló formája miatt, a Sport Auto című lapnak nyilatkozva tagadta, hogy a Toyotánál bezsebelt, évi 20 millió dolláros fizetése jelenti számára a fő motivációt. ''A pénz miatt szerencsére már nem kell igazán aggódnom'' - mondta a 31 éves Ralf. - ''Az adja a motivációmat, hogy úgy érzem, továbbra képes vagyok segíteni a csapatot. Nem lennék elégedett, ha most véget érne a pályafutásom. Nem az én stílusom, hogy ellébecoljak az idény végéig, aztán felmarkoljam a pénzt.'' Ralfnak idén mindössze kétszer sikerült 1-1 pontot szereznie, és folyamatosan alulmaradt csapattársához, Jarno Trullihoz képest, ezért a hírek szerint kevés az esélye rá, hogy a Toyota meghosszabbítja az év végén lejáró szerződését. A német versenyző ugyanakkor a csapat silány szereplésére is talált mentséget. ''Még az olyan istállók is, mint a Ferrari, a McLaren és a Renault, éltek át nehéz időszakokat. Nézzük csak meg a Renault-t - ők a világbajnokok, idén mégis küszködnek'' - vélte. - ''Azok a csapatok ősidők óta itt vannak, mi viszont csak hat éve érkeztünk meg az F1-be.'' (forrás: www.a5.hu)


    Pedig Ralf most pontosan az a pali lesz, eki felmarkolja a lóvét, aztán csá... merthogy az utóbbi években mutatott teljesítménye alapján ő egy Spykerbe sem fér be. Arról nem is beszélve, hogy 6 év alatt 5x a Toyota költötte a legtöbb pénzt, mégis alig jobbak a Spykernél és a Super Agurinál. A Red Bull-t meg nem említem, ami jóval fiatalabb tagja a Froma-1-nek, mégis jóval előrébb tartanak. A Toyotánál az egyetlen, aki ér vmit, az Trulli.

    [Szerkesztve]

    https://www.coreinfinity.tech

Aktív témák