Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz JJános #4920 üzenetére

    Én nem gyűlölöm Hamiltont (persze nem is szeretem;]), ellenben te nagyon szeretheted, úgyhogy kérdeznék egyet: hogy volt az a múltkori eset azzal a durva gumikopással, meg hogy "nem vették észre" sok-sok körön keresztül? Ugye még véletlenül sem az van, hogy ez az egész idény a csalásokról, politikáról, és a pénzről szól? Mondják, hogy milyen hűdehűde izgalmas, hogy így alakult az idényzáró futam, csak azt felejtik el hozzátenni, hogy nem teljesen magától.:D Mit mond erre egy vérbeli Hamilton drukker? Miért kellett a kedvencnek kiesnie?:))

    Maximum, hogy nem időben húzódott le.
    Ez épp elég egy hibába kényszerítéshez: nem is feltétlen kell "szándékosnak" lennie. Ha nem akart semmi rosszat, akkor lehúzódik jól, és időben: ő nem vesztett volna vele.;)

  • ronaldo

    őstag

    válasz JJános #4920 üzenetére

    Talán a Q2-ből maradt meg bennem a kép, amikor a pálya utolsó harmadában hamilton lelassít(kb 100km/h-ra) és 2-3 autót is elenged, majd hagyja őket százméterekre maga előtt elhúzni. Ergo felkészült a gyorskörre. Namost a végén, 1:40-el a vége előtt miért volt neki olyan sürgős kifele jönni a boxból? Még azt se mondhatja, hogy nem látta, mivel baromi hosszú az egyenes a boxból kifele jövet, láthatta maga mellett Kimit és csak úgy haladhadtak sokáig állandó távolságra, ha hamilton padlóval ment. Kérdezem: minek? lassú felvezető-körülnézegetős kör max. 1:30ig tart, de inkább 1:25. Hova siet? Meg miért jó, ha az utolsó pillanatban engedi el Kimit. Kimi a gyors köre után úgyis lassan fog körbemenni, neadjisten a köre közepén utol is értheti hamilton. Nem az lett volna logikusabb, hogy lelassít, hadd menjen így szabad lesz előtte az út?

    Érted, az a baj, hogy nem lehet érvet hozni arra, hogy _miért_ volt neki annyira sürgős. hamiltonnal eleinte semmi bajom nem volt (azon kívül, hogy a mercedesnél versenyez), ám a sorozatos dolgai után, plusz a kémügy lezárása után - ahol szvsz nullázni kellett volna alonsot és hamiltont is - és a daruzás, kína, meg a mostani eset után már igazán a bögyömben van. Egyébként ha így folytatja, a versenyzőtársak is kinézik maguknak - teljes joggal. Kubica már elmondta a véleményét. Alonso sem zeng róla szerelmes ódákat. Webber meg Vettel se zárta a szívébe, az biztos. Egy év alatt azért ez szép teljesítmény.

Aktív témák