Hirdetés

Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz hunnylander #45105 üzenetére

    Nyilván ezt csak az tudja, aki látta a telemetriát, hogy mit is nyomott Sutil a lábával, stb., meg maga Sutil. :D Mondjuk nem tudom, miért nem lehetett megismételni ezt belső kamerás nézetből*, mert ebből nehéz leszűrni azt is, hogy mikor mit csinált. Azt is mondhatnám, hogy elaludt és a kanyarban ébredt fel, akkor már nyilván késő volt fékezni meg korrigálni. :D De lehet, hogy csak elindult a háta az autónak, amit korrigált is, de akkor már a kavicságyban volt. Én csak belinkeltem a cikket. :)

    *ha már itt tartunk, meg hogy uncsi az F1, fel kéne dobni, hol van az a sok fejlesztés, amit a TV-s közvetítésbe szántak? Ilyenekről volt szó, hogy fontosabb kanyarokban az ívek grafikus összerhasonlítása. Március óta 2x láttam ilyet, most meg mindjárt július: egyet szabadedzésen, egyet időmérőn, ennyi... másik ígéret, a rádiózások gyakoribb lejátszása, hát lassan azt mondom, hogy régen több volt...
    ezek után a levegő áramlásának grafikus megjelenítését az autó körül, már meg sem említem.

    JJános: én csak megemlítettem, hogy Webber sem olyan rossz pilóta. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák