Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    válasz Joker88 #960 üzenetére

    Valóban lehet több minden is. Azóta eljutottál fogorvoshoz, kiderítették, mi a probléma? Ha még nem, szerintem válassz egy szimpatikus rendelőt, és nyugodtan kérj egy állapotfelmérést (ilyenkor szoktak készíteni panoráma röntgent is). A képen látottak és a vizsgálat alapján pedig beszéljetek meg egy kezelési tervet, árajánlatot. Ez nem jelent elköteleződést, neked is lesz lehetőséged átgondolni a kezeléseket, ha kérdéseid vannak, meg tudjátok beszélni.
    A rossz tapasztalatokat abszolút megértem, nekem is hasonló volt a sulis időszak. Aztán gimi alatt volt egy jó tapasztalatom, és az indított el a fogorvosi pályán, és azóta is az motivál, hogy a pácienseknek (lehet furán hangzik, de) a legjobb élményt biztosítsam :))

    #961 Krisztianby
    Nem vagyok járatos arrafelé, viszont azt megerősítem, hogy mindig csak az elvégzett munkákért számítanak fel díjat. Ez alól csak a pótlások a kivételek (korona, híd, stb.), itt vagy a lenyomatvételkor kérik el a pótlás teljes összegét, vagy két részletben, az elején lenyomatvételkor, és a végén ragasztáskor. Beszéljetek meg egy kezelési tervet az állapotfelméréskor, és nyugodtan ütemezzétek úgy, ahogy neked kényelmes. Látod, hogy mennyi alkalom, milyen összegek, és azok alapján be tudjatok osztani a fogorvossal úgy, hogy mind szakmailag, mind költségek szempontjából a lehető legjobb legyen.

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák