Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Júniusban tettem SSD-t (ADATA SP900) egy Lenovo Thinkpad Edge 535 notebookba. Jártam itt, sokat segítettetek. Köszönöm még egyszer, :R

    Amit azóta tapasztaltam:
    Az indulási idő elég jól szórt. Kiderült - biztos csak én voltam tájékozatlan, de ilyet még nem tapasztaltam - lassabban indul akkuról, mint tápról. De egyszer 36 sec, majd legközelebb 90 mp.

    Most a harmadik rendszer van rajta. Kihagytam pár gyári programot, így elég stabil érzésre az indulási idő.
    A gyors indulást már egyébként is lesz@rom - bár most bootracer nélkül elég fickósnak tűnik - mert a rendszer működése sokkal gyorsabb.Főleg ha alvásból jön vissza. vinyónál percekig tartó darálás volt ilyenkor. Most nincs. :)

    Ami érdekes:
    - ha leveszem a pagefile méretét fixen 400 MB-ra, akkor már 2 -3 tab esetén is (mindegy milyen böngésző) Your computer is low on memory hibaüzenet jön. Aztán persze böngésző leállás. Most auto-n van így megy.

    - már kétszer tapasztaltam olyat, hogy nem indult a gép, illetve igen, de eszméletlen lassú volt, korábban meg non system disk.... hibaüzenet is volt, HDD-ről indítva a rendszert (meg van még a régi rendszer) SSD hibátlan.

    - hátlap le, SSD lehúz utána minden rendben. (Lehet, hogy akku leválasztás is elég lenne ilyenkor)

    Mutatok néhány képet:
    Ez volt a belassuláskor:

    Egyébként ezt tudja:

    SSDOK:

    Egyébként órákig képes működni, minden gond nélkül. Igazából hibátlannak tűnik... :F

    [ Szerkesztve ]

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák